Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Smyk Cool Club Lunapark

Smyk Cool Club Lunapark

przez Redakcja
Smyk Cool Club Lunapark

Najnowszą kolekcję marki Smyk Cool Club Lunapark docenią nie tylko maluchy, ale przede wszystkim ich rodzice. Wykorzystane w niej motywy będą dla nich niczym powrót do przeszłości. Gameboy, Pegasus, Tamagotchi, BMX – o większości tych gadżetów współczesne dzieciaki często nie mają pojęcia. Dzięki kolekcji „Lunapark” będą miały jednak okazję dowiedzieć się, czym w dzieciństwie fascynowali się ich rodzice. Poznaj kolekcję Lunapark

Smyk Cool Club Lunapark

Smyk Cool Club Lunapark

Lunapark to kolekcja wiosenna. Tworzą ją zatem sportowe bluzy, spodnie, T-shirty, a w przypadku dziewcząt także sukienki i spódniczki. Kroje, choć współczesne i dostosowane do potrzeb maluchów, nawiązują nieco do stylu lat 90. Nie bądźcie zatem zaskoczeni, widząc w sklepach Smyk oversizowe bluzy i bomberki.

Z tego samego powodu kolory ubranek są znacznie intensywniejsze niż w przypadku jesiennej i zimowej kolekcji Cool Club. Projektanci postawili na wyraziste kontrasty i neonowe barwy. Kolor żółty pojawia się często w towarzystwie intensywnego niebieskiego, a róż śmiało zestawiany jest z pistacjową zielenią. Wszystko po to, aby kolekcja pozytywnie nastrajała na nadchodzącą porę roku.

Smyk Cool Club Lunapark

Z czym kojarzą wam się lata 90.?

Motywy zdobiące kolekcję jeszcze wyraźniej niż kolory i kroje oddają atmosferę lat 90. Oto jakiego rodzaju nadruki można zobaczyć na ubrankach:

  • Zgeometryzowane samochody wyścigowe niczym z gier telewizyjnych. Oprócz samych aut na ubrankach znajdziemy też liczniki prędkości oraz charakterystyczną szachownicę wyścigową.
  • Inne motywy związane z grami wideo. Komputery (ale tylko takie z kineskopowym ekranem), joysticki, rozpikselowane stworki i hasła z gier – zobaczymy je zarówno na koszulkach, jak i dodatkach z kolekcji. Zdominowały zwłaszcza tę część przeznaczoną dla chłopców.
  • Rollercoastery i karuzele. Skoro nowa kolekcja nosi nazwę „Lunapark”, tego rodzaju motywy nie powinny być zaskoczeniem. Różnią się one w zależności od tego, dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są ubranka. Na tych dla najmłodszych smyków zobaczymy wesołe miasteczko rodem z bajkowych ilustracji. Starszym dzieciom projektanci proponują nieco bardziej „dorosłe” nadruki z sylwetkami rollercoasterów.
  • Graffiti, duże, kontrastujące litery. Lata 90. wielu osobom kojarzą się z ekspansją rapu, dlatego w kolekcji wspominającej tę dekadę nie mogło zabraknąć elementów nawiązujących do mody ulicznej: luźnych koszulek oraz bluz ozdobionych kolorowymi napisami.
  • Zwierzęce wzory. Kiedyś były hitem, w kolekcji „lunapark” powracają, ale w nieco innej wersji: cętki mają różne barwy, a czarno-białe paski nie są samodzielnym motywem, a jedynie tłem dla kolorowych napisów.

Smyk Cool Club Lunapark

Wszystko razem łączy się w elektryzującą kolekcję ubranek, które wniosą energię do wiosennej garderoby niejednego malucha. Sprawdzą się w wielu sytuacjach: w szkole i przedszkolu, parku, na placu zabaw lub wiosennej wycieczce, dajmy na to do parku rozrywki.

You may also like

Zostaw komentarz