Start Stylowy dzieciakCo w sklepach Szkolna Kolekcja „City Stories” Cool Club

Szkolna Kolekcja „City Stories” Cool Club

przez Redakcja

Jesień to zdaniem wielu najlepsza pora na odwiedzenie Nowego Jorku. Nie trzeba jednak rezerwować lotu za ocean, aby poczuć panującą tam atmosferę. W pełni odzwierciedla ją nowa szkolna kolekcja ubranek Cool Club.

City Stories Cool Club


Jak wyobrażamy sobie typowego mieszkańca Nowego Jorku? Pewnie mieszka na Manhattanie, ma psa, z którym spaceruje po Central Parku, zamiast samochodu wybiera rower, a popołudnia najchętniej spędza w jakimś modnym miejscu w gronie przyjaciół.   Dokładnie taką personę postawili sobie za wzór projektanci najnowszej kolekcji Cool Club. Chcieli stworzyć linię ubrań, która nawiązywałaby do tego ikonicznego stylu życia i jednocześnie była odpowiednia dla dzieci. Stąd elementy stylu preepy, który jest typowy dla uczniów prestiżowych amerykańskich szkół: krata tartan czy nadruki przypominające emblematy z mundurków. Na tym nie kończy się jednak repertuar motywów zdobiących kolekcję. Oto, co projektanci zaproponowali dzieciakom na powrót do szkoły.

New York Girl

Wśród propozycji dla dziewczynek znajdziemy modne bomberki, ramoneski, dopasowane spodnie, spódnice w kratę oraz liczne bluzy i koszulki z nadrukami nawiązującymi do Nowego Jorku. Do najbardziej wyróżniających się motywów należą:

Nadruki z nowojorskimi taksówkami oraz rowerami;
Futrzane oraz cekinowe aplikacje;
Zabawne zwierzątka;
Motywujące slogany związane ze szkołą.

W odróżnieniu od kolekcji letniej, projektanci zrezygnowali z neonowych kolorów. Zastąpiły je neutralne granaty i szarości, niekiedy skontrastowane z różem, turkusem oraz intensywną żółtą barwą typową dla nowojorskich taksówek.

To samo dotyczy dodatków, spośród których warto wymienić czapki z różnymi sloganami, kolorowe szaliki, wygodne buty sportowe oraz ponadczasowe balerinki.

New York Boy Cool Club

Chłopcy także będą mogli uzupełnić swoją szafę o ubranka zdobione typowo nowojorskimi motywami, takimi jak żółte taksówki i wieżowce. W linii dla chłopców projektanci zrezygnowali jedynie z nadruków przedstawiających urocze zwierzątka – zastąpiły je zabawne potwory i dinozaury. Ponadto pojawia się też wiele nawiązań do ulicznych sportów (nadruki z deskorolkami, rolkami itd.) oraz popkulturowych serii (np. komiksów Marvela).

Kroje podobnie jak w przypadku dziewczynek, są w większości sportowe i casualowe. W

kolekcji znajdziemy zatem sportowe bluzy, jeansy oraz praktyczne T-shirty. Paleta barwna jest rozbudowana, ale nie nazbyt jaskrawa. Granat, butelkowa zieleń, zgaszona czerwień, musztardowa żółcień, szarość – oto dominujące kolory kolekcji „City Stories” w wersji dla chłopców.

Na koniec warto wymienić chłopięce dodatki. Do tych najciekawszych bez wątpienia należą modne czapki w stylu vintage. Ponadto na chłopców czekają kolorowe chusty i buty sportowe w najróżniejszych fasonach.

You may also like

Zostaw komentarz