Start LifestyleDzieciak po godzinach W co spakować się na wakacje?

W co spakować się na wakacje?

przez Redakcja

Wakacje to czas podróży, rodzinnych wypraw, a zarazem czas urlopów i wolnego od szkoły. Decydując się na przyjemne spędzanie czasu wolnego poza domem, istotnym faktem jest to, aby przemyśleć jakie przedmioty i w co chcemy zapakować. To jak się spakujemy i w co się spakujemy jest zależne od tego, gdzie się wybieramy, na jak długo się wybieramy, a nawet to jakim środkiem lokomocji planujemy podróżować.

1) PRZYGOTUJCIE LISTĘ

Po pierwsze, przygotujcie listę rzeczy do spakowania, będziecie sobie za nią wdzięczni. Dzięki niej przemyślicie co jest niezbędne dla Was i powinno zostać zabrane na wyjazd. Na liście wypiszcie to co najważniejsze i dopisujcie nowe rzeczy, które Wam przyjdą do głowy. Nie musicie wykonywać listy w staroświecki sposób za pomocą kartki i długopisu, możecie do tego wykorzystać liczne dostępne aplikacje na telefon. Dzięki sporządzeniu listy pakowanie obędzie się bez zbytecznego stresu i będzie mniej chaotyczne.

2) WYBIERZCIE ODPOWIEDNIĄ WALIZKĘ LUB TORBĘ

Gdy już wiemy co chcemy spakować i jaki jest cel podróży, trzeba zadecydować w co należy się spakować. Zatem jak się pakować, ale i w co? Jeśli wybieracie się na dłuższe rodzinne wakacje samolotem lub pociągiem najwygodniejsze mogą się okazać duże lub małe walizki na kółkach, które będzie można wygodnie ciągnąć i ewentualnie postawić na niech dodatkową torbę z bagażem. Kluczową cechą dobrej walizki jest jej waga i wytrzymałość.

 

Weekendowy wypad za miasto autem? Tutaj bez problemu można spakować się do materiałowej torby, którą można wrzucić do bagażnika auta. Dzięki swojej miękkiej formie zajmie mniej miejsca w bagażniku i z łatwością dopasuje się do przestrzeni.

 

3) POSTAWCIE NA WYGODNY PLECAK

Na czas zwiedzania lub dłuższych spacerów należy zadbać o zapewnienie sobie i dziecku wygodnego plecaka, który nie będzie przeszkadzać w podziwianiu widoków, a także zmieści wszystkie potrzebne na wyprawę rzeczy. Wybierając plecak dla najmłodszych, warto pomyśleć o jego ciekawym i oryginalnym wyglądzie.

  

Prezentowane produkty pochodzą ze sklepu 5.10.15.

You may also like

Zostaw komentarz