Start LifestyleKącik zabawkowicza Zabawmy się w teatrzyk!

Zabawmy się w teatrzyk!

przez Redakcja
mały teatrzyk do zabawy

Czy Wasze dzieci lubią odgrywać różne role? 🙂 Czy lubią udawać zwierzątka i postacie z bajek? A może wspólnie bawicie się w domowe przedstawienia? Polecamy zabawę w teatrzyk! Sceną może stać się stół, łóżko, a nawet podłoga, a bohaterami – skarpetki, misie, czy specjalne pacynki! Dziecięca wyobraźnia nie zna granic – wystarczy ją uruchomić! 🙂 Zobaczcie nasze propozycje gotowych teatrzyków dla dzieci 🙂

Teatrzyk na stole – scena do przedstawień

teatr na stole zabawa w teatrzyk

Teatr na stole firmy Bigjigs to wymarzony prezent dla młodego adepta teatru i aktorstwa. Teatr jest składany, posiada rozsuwaną czerwoną kurtynę, którą na czas spektaklu można zaczepić na specjalnych bocznych uchwytach . Przy podstawie znajduje się miejsce, na którym kredą lub zmywalnym mazakiem można wpisać nazwę pokazu.
Teatr jest wykonany z drewna z dużą dbałością o szczegóły. Dziecko korzystając z pacynek stworzy niezapomniane przedstawienie dla rodziców w domu czy kolegów i koleżanek z klasy. Zestaw będzie rozwijał wyobraźnię dziecka i być może odkryje talent do aktorstwa! Wspólne przedstawienia to idealne zajęcie na wspólne rodzinne wieczory.

Wymiary po złożeniu:65 x 65 x 23 cm

Mała scena dla malucha mały teatrzyk do zabawy

Przedstawiamy zestaw z kukiełkami babci, policjanta i rabusia. O czym ta opowieść? O czymkolwiek, co wymyślicie. Może być o przepisach lub o tym jak dobro zwyciąża zło, albo o czymś jeszcze innym. Figurki dają wiele możliwości. Rabuś równie dobrze może być krasnalem, a policjant listonoszem. Sami wybierzcie o czym dzisiaj opowiecie.
W zestawie kartonowa scena – scena wykonana z ładnego kartonu z możliwością rozłożenia tak, aby stała samodzielnie oraz kukiełki na palec – w drewnianej głowie wydrążony jest otwór na palec (kukiełki z drewna i materiału).

Wymiary teatrzyku:26 x 22 x 13cm
Wymiary otworu do przedstawiania: 20x 13cm

Teatr i sklep – 2w1

teatr i sklep do zabawy

Oto fantastyczny i wielofunkcyjny zestaw 2w1. Z jednej strony zabawki jestscena teatralna ze spuszczaną kurtyną. Wystarczy ją podnieść do góry, aby rozpoczęło się przedstawienie. Na tablicy poniżej można napisać kredą tytuł przedstawienia. Dodatkowo tablica jest magnetyczna więc można też użyć literek magnetycznych do wypisania tytułu lub nawet bawić się, jak zwyczajną tablicą kredową. Przedstawianie i odgrywanie ról to ważny element dorastania. Dzięki odgrywaniu ról, dziecko uczy się empatii i rozumienia uczuć innych osób. Do zabawy w teatr polecamy również pacynki na rękę lub na palec:) Z drugiej strony zabawki sklepik ze zwiniętą markizą i półeczkami na sprzedawane produkty. Każda półka posiada panel do opisania produktów i cen. Panele również są magnetyczne, więc można użyć swoich dodatkowych magnesów. Na wyposażeniu sklepiku znajdziecie także podstawowe warzywa i owoce, aby można było od razu rozpocząć zabawę.

Wymiary: 100 x 53 x 24cm

You may also like

Zostaw komentarz