Start LifestyleKącik małego czytelnika Książka dnia – Księga dźwięków Soledad Bravi

Książka dnia – Księga dźwięków Soledad Bravi

przez Redakcja

Małe dzieci uwielbiają naśladować odgłosy zwierząt i otaczających nas rzeczy. Bardzo szybko ich ulubionymi dźwiękami są kwa-kwa, beee, tik-tak i bruuum. Dlatego warto kupić maluszkom księżeczki z przeróżnymi pozycjami, które wydają różne dźwięki, by wspólnie bawić się odgłosami. Jedną z najchętniej wybieranych dźwiękonaśladowczych książeczek jest Księga dźwięków autorstwa Soledad Bravi.

Księga dźwięków stała się światowym bestsellerem!

Jest przepełniona pięknymi, kolorowymi ilustracjami oraz wyrazami dźwiękonaśladowczymi, imitującymi najróżniejsze odgłosy. Nauka dźwięków jest bardzo ważnym elementem w rozwoju mowy dziecka, dlatego Księga dźwięków jest tak niepowtarzalna. Książeczki dla dzieci powinny być kolorowe i przykuwać wzrok malucha – taka właśnie jest omawiana książka. Proste i wyraźne ilustracje sprawiają, że dziecko skupia się na nich, a to dodatkowo pomaga mu w słuchaniu, zapamiętywaniu i powtarzaniu wyrazów dźwiękonaśladowczych.

 

Księga dźwięków dla każdego malucha

Warto jest czytać maluchowi tę książkę, dzięki niej może on nabyć ważne i potrzebne umiejętności, które z czasem przyniosą świetne efekty. Dziecko będzie próbowało połączyć dźwięki w sylaby, co pozytywnie wpłynie na rozwój jego mowy. Księga dźwięków jest prawdopodobnie najgrubszą tego typu książką na rynku. Ma aż 112, odpornych na uszkodzenia, kartonowych stron. Co to oznacza? Mnóstwo wspaniałej zabawy, połączonej z nauką! Kupice ją w większości księgarni – tych internetowych i stacjonarnych. Polecamy księgarnię internetową taniaksiążka.pl 🙂

You may also like

Zostaw komentarz