Start LifestyleDzieciak po godzinach Anna Lewandowska – kim jest i czym się zajmuje żona Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska – kim jest i czym się zajmuje żona Roberta Lewandowskiego?

przez Redakcja
anna lewndowska ania lewandowska

Kto w dzisiejszych czasach nie wie kim jest Anna Lewandowska? Podobno czasem można ją nawet spotkać po otwarciu lodówki.. 😉

Jeśli jednak istnieje grono takich osób, które nie orientują się, kim jest i czym się zajmuję, to gwarantujemy, że po tym artykule dowiecie się wielu ciekawostek na jej temat. Jak potoczyła się jej droga zawodowa Anny Lewandowskiej? Jak stała się efektywną osobą działalności biznesowej i to nie w dziedzinie piłki nożnej, a sama wypromowała bardzo dobrze swoją osobę.

Anna Lewandowska – bio

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. Pochodzi z domu Stachurska. Od 13 roku życia trenowała karate w KK Pruszków. Jest sportsmenką, trenerką personalną oraz dietetykiem. W swojej karierze karate była kilkakrotną medalistką mistrzostw świata w Europie. W 2010 roku wraz z Robertem Lewandowskim przeprowadziła się do Dortmundu, a w 2011 roku zaręczyli się na Malediwach. W 2013 roku zawarli małżeństwo, a 2017 roku urodziła się im córeczka Klara Lewandowska.

Healthy Plan By Ann- motywacja, dieta, efektowność

Jest to blog założony przez Annę Lewandowską, który ma na celu przekonanie Polaków do zdrowego trybu życia. Jak wiemy, Ania podchodzi do zdrowego stylu życia bardzo profesjonalnie i chce przekonać wszystkich to takiego trybu aktywnego spędzania czasu. Na swoim blogu motywuje do działania, edukuje w dziedzinie zdrowego odżywiania, treningów czy fizjoterapii. Zachęca do zmiany nawyków żywieniowych, zadbania o swój wygląd poprawienie efektywności w życiu osobowym. Anna Lewandowska na swoim blogu opisuje zmianę diety, która nie musi być wcale, aż tak drastyczna, jak nam się wydaję. Wielu osobom dieta kojarzy się z ograniczeniem jedzenia, gotowania samych liści czy rezygnowania z ulubionych potraw. Zacznijmy więc od cytatu motywującego Anny Lewandowskiej:

“Nie bój się nowych wyzwań. Dzień, który właśnie mija, nie wróci. Dlatego już dziś zacznij zmianę! Tylko ty decydujesz.”

Zdrowie poprawia twoje samopoczucie. Przemyślana dobrze dieta pozwoli Ci, aby zmienić twoje nawyki. Wyróżniamy 3 metody, które pozwolą Ci dobrze wejść w nawyki żywieniowe i nie tylko:

1.     Trójkąt mocy- zalicza się do niego ciało, umysł i libido.

2.     3 poziomy- dobry start, droga do mistrzostwa, wyzwanie wojowniczki.

3.     2 tryby aktywności fizycznej- aktywność klasyczna, sport.

anna lewndowska ania lewandowska

Diet & Training by Ann

Diet & Training by Ann to pierwsza w Polsce aplikacja, której działanie w zakresie zmiany stylu życia jest tak kompleksowe. Zdrowy i szczęśliwy styl życia kształtowany jest dzięki odpowiedniej diecie, treningowi i codziennej dawce najlepszej motywacji – teraz dostęp do wszystkich tych elementów masz w jednym miejscu. Diet & Training by Ann to codzienne wsparcie Anny Lewandowskiej w postaci Twojego trenera personalnego i osobistego motywatora, a także pełna opieka zespołu dietetyków Diet by Ann.

Foods by Ann

anna lewndowska ania lewandowska
Marka Foods by Ann powstała w 2016 roku. Punktem zapalnym było stworzenie produktów, które dotychczas były niedostępne w sprzedaży. Celem jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz pokazanie, że produkt zdrowy nie musi się kojarzyć z wyrzeczeniem. Ponadto produkt sygnowany nazwiskiem Ani Lewandowskiej jest synonimem najwyższej jakości. Foods by Ann jest synonimem holistycznego, zdrowego podejścia do życia.

anna lewndowska ania lewandowska

Baby by Ann- nowy pomysł

Jak doskonale wiemy, Anna Lewandowska przyznała się, że jej największą motywacją jest córka Klara. Na koncie instagramowym Anny Lewandowskiej znajdziemy wiele komentarzy dotyczących jej nowego biznesu dochodowego. Jej nowa działalność jest związana z córką i macierzyństwem. Portal Baby by Ann to kolejne dochodowe miejsce w sieci, w którym przeczytamy wiele ciekawych rzeczy dotyczących życia z maluchem. Wypowiadają się tam ekseprci i znane ze świata mediów osoby. Lewandowska wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską poszerzyły markę specjalnie dla niemowląt o linie słoiczków, które będą przede wszystkim bio i eko. Na stronce Facebookowej Baby by Ann znajdziemy różne produkty dla dzieci. Znajdują się tam między innymi, ubranka, zabawki czy różnego rodzaju akcesoria dla dzieci. Przykładowo jej szwagierka Milena Lewandowska wypuściła świąteczną linię ubranek marki – Lololoon gdzie promotorką była Anna Lewandowska.

anna lewndowska ania lewandowska

Działalność Charytatywna Lewandowskich

Państwo Lewandowscy nie dość, że wpierają siebie wzajemnie w promowaniu różnych biznesowych spraw, działalności, ale również wspierają potrzebujących. Dzięki swoim gestom charytatywnych wspierają nie tylko dzieci niepełnosprawne, ale również pomagają wielu rodziną potrzebującym. Jak wiemy, nie lubią się zbytnio chwalić o swoich działalnościach charytatywnych, ponieważ twierdzą, że pomoc należy się każdemu, a dzięki temu, że życie obdarowało ich dość hojnie, są wstanie pomóc drugiemu człowiekowi. Nie tylko finansowe, ale również samą obecnością. Uczestniczą aktywnie w szlachetnej paczce, gdzie zbierają potrzebne dary dla rodzin potrzebujących. Angażują się również aktywnie w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na aukcje Anna przekazała swoje kimono, w którym uczestniczyła na zawodach karate oraz książkę na temat aktywnego i zdrowego trybu życia.  Natomiast Robert Lewandowski przekazał na licytację swoją opaskę, w której zagrał na meczu Polska- Gruzja oraz buty piłkarskie, w których zagrał i zdobył 2 gole w meczu Polska-Szkocja. Robert Lewandowski poproszony został kiedyś przez klinikę “Budzik”, w której przebywał chłopczyk w śpiączce o nagranie, które miało na celu zmotywować chłopca do walki i powrotu do zdrowia. Nie jest stwierdzone, czy aby na pewno wpływ na stan zdrowia chłopca miało to nagranie, ale po jakimś czasie zaczął reagować na różne bodźce i kontaktował z osobami. Lewandowscy również zastanawiają się nad założeniem własnej działalności charytatywnej. Doceniają to, że od życia dostali bardzo dużo i pragną dzielić się pomocą z innymi.

You may also like

Zostaw komentarz