Baby swimmer

przez Redakcja

Małe dzieci uwielbiają wodę (w większości przypadków), dlatego warto to wykorzystywać od najmłodszych miesięcy. Rodzinny wypad na basen może być ciekawym sposobem na spędzenie aktywnego popołudnia. Mamy tę możliwość zarówno latem udając się na otwarte kąpieliska, jak również zimą korzystając z krytych pływalni. Biorąc se sobą maluszka przyda się Wam baby swimmer – kołnierz do pływania dla niemowląt.

Baby swimmer, czy tradycyjne kółko?

Baby swimmer to interesująca alternatywa dla tradycyjnego kółka pływackiego, które zazwyczaj posiada przymocowane siedzisko. Maluszek ma jednak w nim ograniczone ruchy ciałem, ponieważ sadza się go do środka takiego kółka, a jego małe rączki praktycznie nie sięgają poza brzegi koła.

Z baby swimmer sprawa wygląda zupełnie inaczej – koło zapina się za pomocą rzepów na szyi niemowlęcia. Zapięty pod brodą kołnierz delikatnie okala szyję dziecka, pozwalając mu swobodnie unosić się na powierzchni wody i pływać. Nie trzeba obawiać się, że kołnierz przydusi dziecko – pomiędzy szyją, a wewnętrzną krawędzią pozostaje niewielki luz, który zapewnia maluszkowi komfort użytkowania. Ważne jest również to, że prawdiłowo założony baby swimmer uniemożliwia kontak głowy z wodą, dzięki czemu dziecko nie zachłyśnie się, ani nie zanurzy całkowicie. Można go już używać od najmłodszych miesięcy życia.

Baby swimmer – zabawa każdego dnia

Baby swimmer to również świetna zabawa w domu. Wystarczy napełnić wannę wodą i założyć dzieciaczkowi kołnierz baby swimmer. Codzienna kąpiel od tej pory nie będzie nudna, a będzie doskonałą zabawą. Zobaczycie jak Wasz maluch będzie przebierać nóżkami i rączkami, niczym profesjonalny pływak 🙂 W wannie dziecko może również przyzwyczaić się do kołnierza, zanim użyjemy go na basenie.

Baby swimmer – gdzie kupić?

Kołnierze baby swimmer dostępne są w sprzedaży internetowej, w sklepach z dziecięcymi akcesoriami, a także na popularnych serwisach aukcyjnych 🙂 Stacjonarnie powinniście znaleźć te kołnierze w sklepach SMYK, a także na większych pływalniach.

Cena kołnierza do pływania baby swimmer waha się w granicy 30zł.

Życzymy niezapomnianych wrażeń ! 🙂

You may also like

Zostaw komentarz