Start LifestyleKącik małego czytelnika Bajki modułowe – kreatywne książki dla dzieci

Bajki modułowe – kreatywne książki dla dzieci

przez Redakcja
bajka modułowa momo i kiki

Czy wiecie czym są bajki modułowe? To wyjątkowe książki dla małych dzieci. Rozwijają wyobraźnię i angażują w tworzenie zupełnie nowych wariantów bajki! Dziś proponujemy Wam bajkę o dwóch przesympatycznych smokach Momo i Kiki. Poznając ich przygody maluchy odkryją wartość wspólnej zabawy, przyjaźni i współpracy.

Momo i Kiki – pierwsza bajka modułowa

Momo i Kiki to pierwsza na rynku bajka modułowa –  chroniony prawem patentowym zestaw składający się z książeczki dla dzieci, do której dołączone są ilustrowane karty z fragmentami bajki. Wnętrze książki można dowolnie zmieniać, wypełniając przeznaczone do tego miejsca kartami dołączonymi do zestawu, tworząc tym samym bajkę na bardzo różne sposoby. „Momo i Kiki” to wyjątkowa bajka modułowa, w której dziecko samodzielnie decyduje o kolejności zdarzeń. Poznając przygody dwóch małych smoków, maluchy odkryją wartość wspólnej zabawy, przyjaźni oraz współpracy.

bajka modułowa momo i kiki

Bajki modułowe nie znudzą się ani dzieciom, ani rodzicom, a sama książeczka i możliwość jej modyfikowania i tworzenia różnego przebiegu historii rozwija kreatywność dziecka oraz doskonali umiejętność łączenia elementów w całość. Nasze smocze bajki to doskonały sposób na aktywne tworzenie wraz z dzieckiem książeczki, która będzie jedną z pierwszych inspiracji do czytania.

Dzięki wyjątkowej formie modułowe książki dla najmłodszych doskonale wspierają rozwój – mały czytelnik jest nie tylko odbiorcą treści, ale aktywnie ją współtworzy.

bajka modułowa momo i kiki

Bajka modułowa wspiera:

– otwartość i ciekawość poszukiwania nowych rozwiązań,
– umiejętność łączenia elementów w całość,
– elastyczność wobec różnych sytuacji,
– umiejętność dokonywania wyborów.
– możliwość próbowania i eksperymentowania.

Bajka modułowa to:

  • najwyższej jakości książeczka typu boardbook, trwała i bezpieczna dla najmłodszych
  • 30 kart wraz z fragmentami bajki, którą można dowolnie układać w całość
  • funkcjonalne opakowanie, do przechowywania kart oraz książeczki
  • bohaterowie oraz forma bajek odpowiednia dla najmłodszych
  • autorskie, malowane akwarelą ilustracje, wpływające na zmysł estetyki dziecka
  • cudowny prezent, który można podarować dziecku, spędzając wspólny czas na twórczej zabawiebajka modułowa momo i kiki

Bajki modułowe kupicie na oficjalnej stronie producenta. Zestaw podstawowy kosztuje 139zł. Możecie również dokupić dodatkowe puste karty, na których wraz z dzieckiem możecie stworzyć swoje własne historie

You may also like

Zostaw komentarz