Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Czapka Lego Brick Brick

Czapka Lego Brick Brick

przez Redakcja

Dzisiaj mamy coś specjalnego dla fanów klocków LEGO – każdy z nich musi mieć ten gadżet! Jest nim czapka lego Brick Brick, która umożliwia zbudowanie dowolnej kompilacji klocków lego na daszku czapki 🙂 Tego jeszcze nie było! Od teraz Twoje dziecko może zabrać ulubione klocki gdziekolwiek zechce i to na własnej głowie! 🙂

Brick Brick – Kreatywna czapka fana LEGO 

Czapka Brick Brick to jedyny w swoim rodzaju patent który pozwoli Twojemu dziecku stworzyć wyjątkowo dizajnerską czapkę, której nie ma nikt inny! Dzięki zestawieniu specjalnych płytek konstrukcyjnych i ulubionych klocków, można zrealizować wszystkie szalone pomysły na czapkę 🙂

Na płytkach można układać klocki oraz figurki LEGO, a także inne z nimi kompatybilne, np. Cobi, Blox, PixelBlocks, Mega Bloks, KRE-O i K’NEX Bricks.

Pozwól dziecku stworzyć swoją własną czapkę, która zaskoczy jego znajomych i zrobi z niego kreatywnego twórcę!

Co wyróżnia czapki Brick Brick:

  • bardzo dobra jakość: akryl: 75%, wełna: 25%,
  • płytki zaczepiane na rzep i wsuwane na daszek,
  • regulowane zapięcie z tyłu zapewnia wygodne dopasowanie,
  • do płytek można doczepić klocki lego oraz wszystkie kompatybilne z nimi,
  • w zestawie znajduje się 50 klocków,
  • obwód: min: 45 cm, max: 55 cm.

Czapka Lego Brick Brick

W zestawie znajdziemy więc nie tylko gotowe do budowania płytki, lecz także startowy zestaw klocków, które pozwolą Twojemu dziecku rozpocząć zabawę zaraz po otwarciu prezentu! Do wyboru mamy wiele kolorów czapek, które nie zawsze mają płytki w tym samym kolorze. Kolorystyka odpowiednia jest zarówno dla małych chłopców, jak również kreatywnych dziewczynek – nie mogło tu zabraknąć różowej czapki dla księżniczek!

Co więcej – czapkę Brick Brick możesz nabyć nie tylko dla dziecka, lecz również dla siebie! Dostępne są również modele na dorosłą głowę – bawcie się razem i twórzcie niezapomniane wspomnienia razem z LEGO!

Zestaw czapka+klocki kosztuje 109zł. Kupisz ją tutaj.

You may also like

1 komentarzy

Kinia 15 lipca 2018 - 20:25

Czego to jeszcze nie wymyślą….?

Odpowiedz

Zostaw komentarz