Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Dlaczego plecak z imieniem to świetny prezent dla przedszkolaka?

Dlaczego plecak z imieniem to świetny prezent dla przedszkolaka?

przez Redakcja

Pójście do przedszkola to kamień milowy zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Maluch przechodzi z oswojonych, domowych pieleszy w środowisko wypełnione nowościami. To ekscytująca przygoda i przełom, którego na pewno nie można przegapić. Dla przedszkolaka plecak z imieniem będzie dużą pomocą w podboju tego nowego świata!

Na co zwrócić uwagę, wybierając idealny plecak z imieniem?

Idealnym prezentem z okazji pierwszego dnia w przedszkolu może być personalizowany plecak dla dzieci. W sieci możesz znaleźć plecaki z imionami, ale tylko w dobrych sklepach internetowych jest możliwość pełnej personalizacji – na przykład użycia imienia Twojej pociechy w ulubionej, zdrobniałej formie. Decydując się na tak wyjątkowy prezent, zadbaj także o jego jakość – piękne wzornictwo oraz umieszczenie napisu w sposób trwały. Nie zapomnij przy tym o użyteczności i komforcie użytkowania dla przedszkolaka: odpowiedniej liczbie przegródek, umiejscowieniu zamków błyskawicznych czy szerokich i miękkich szelkach. Plecak personalizowany zachwyci każdego dzielnego przedszkolaka. Przekonaj się, ile radości i korzyści może przynieść taki prezent!

Podkreśl wyjątkowość momentu plecakiem z imieniem

Dzieciaki w wieku przedszkolnym uwielbiają mieć swój mały bagaż. Nawet idąc na spacer, niejednokrotnie domagają się własnego udziału w noszeniu potrzebnych akcesoriów, a tak wielka sprawa jak pójście do przedszkola z pewnością wymaga już solidnego zaopatrzenia! Dzieci mogąc samodzielnie nieść swoje skarby, czują się ważne i odpowiedzialne. Przedszkole to pierwszy krok ku samodzielności i własny plecaczek jest tego znakomitym symbolem. Właśnie ze względu na tę nową sytuację, ważne jest, by wyposażenie przedszkolaka było jedyne w swoim rodzaju, by pomóc mu w pozytywny sposób odczuć istotność swojego doświadczenia.

Uroczy plecaczek może w nowym miejscu pełnić funkcję ukochanej maskotki Twojej pociechy – plecak z imieniem kupisz w sklepie Pastelove 

Czy plecak z imieniem może dawać poczucie bezpieczeństwa?

Uroczy plecak z imieniem do przedszkola doda maluchowi pewności siebie w nowych warunkach. Prezent od kogoś ukochanego zapewni też poczucie bezpieczeństwa w środowisku, z którym malec dopiero się oswaja. To ważne, aby pozostawić dziecku takie „punkty zaczepienia”. Dla dorosłego wydaje się to błahostką, ale maluch potrzebuje nacechowanej dobrymi skojarzeniami „kotwicy”, dzięki której nie wpadnie w dezorientację i nie poczuje się zagubiony. Wiele placówek preferuje, by dzieci zostawiały swoje prywatne zabawki w domu, ale pluszowy plecak to już coś innego. Pełni dla maluszka ważną, praktyczną funkcję, a jest przyjemny jak ulubiony miś!

 

Tak podpisany plecak z pewnością nie zgubi się w przedszkolu!

Plecak z imieniem nigdy nie zgubi się w przedszkolu!

Nie bez znaczenia pozostaje kwestia dorosłego pragmatyzmu! Maluszek, który dopiero rozpoczyna zorganizowane życie, nie musi się od razu w nim odnajdywać. Łatwo przewidzieć, z czym wiąże się nauka samodzielności i odpowiedzialności – mnóstwem zgubionych rzeczy! I nie ma w tym nic złego, każdy rodzic przechodzi przez etap cyklicznego zaopatrywania swojej pociechy w te same akcesoria. Bezcennemu bagażowi Twojego przedszkolaka można jednak pomóc nie zniknąć w szatni. Nadrukowane imię będzie nieocenioną pomocą! Nawet jeśli maluch w czasie zabawy zapomni o istnieniu plecaczka, nie musi się to skończyć tragicznym oprzytomnieniem. Przedszkolanka z łatwością zlokalizuje właściciela, jeśli plecaczek będzie podpisany. Jak widać, plecak z imieniem to wyjątkowy prezent i dla dziecka, i dla dorosłego!

You may also like

Zostaw komentarz