Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Elegancki wózek dziecięcy

Elegancki wózek dziecięcy

przez Redakcja

Wybór wózka dziecięcego

Przy wyborze wózka dziecięcego należy kierować się funkcjonalnością. Lecz wygląd i styl również są istotną kwestią. Wózek wybieramy na lata, musi być więc ponadczasowy. Najlepszym wyborem będzie wózek elegancki, który dostosuje się do każdego stylu oraz rodzaju aktywności matki z dzieckiem.

W kwestii wyglądu i kolorystyki wózki eleganckie najczęściej występują w stonowanych, jednolitych kolorach. Są to czernie, szarości i beże. Wszelkie elementy metalowe są jednakowego, czarnego koloru, który nie rzuca się w oczy. Na obicia fotela bądź siedziska wybierany jest łatwy w utrzymaniu, efektownie wyglądający materiał.

Cechy dobrego wózka

Wózek dziecięcy nowoczesny na pewno powinien być bezpieczny. W końcu będziemy w nim przewozić nasz największy skarb. Wózek powinien się lekko kierować. Przy wyborze wózka warto nim pojeździć chociażby po sklepie.

Wózkiem bez problemu powinniśmy móc manewrować jedną ręką. Pomocne w tym będą skrętne koła z możliwością demontażu, oczywiście z hamulcem nożnym. Warto zwrócić uwagę czy są zamontowane amortyzatory oraz czy zastosowana jest technologia nie wymagająca pompowania opon.

Głównym użytkownikiem wózka będą przede wszystkim kobiety, dlatego powinien on być lekki i z łatwością się składać. Pojazd powinien być wyposażony również w pasy bezpieczeństwa dla dziecka. Na dole wózka najczęściej znajduje się kosz na zakupy bądź na podręczne rzeczy dla dziecka.

Warto, aby miał on możliwość zamknięcia oraz demontażu w celu czyszczenia. Dodatkowymi akcesoriami do wózków są : osłona na nogi na chłodniejsze dni, osłona przeciwdeszczowa, moskitiera, mufki dla rodzica zakładane na rączkę, parasolka, torba, miejsce na butelkę.

Wózek spacerowy 3 w 1 Mima Xari

Jest to wyjątkowy wózek spacerowy. Łączy komfort, praktyczność oraz nowoczesny design. Istnieje możliwość samodzielnego spersonalizowania wózka, co daje nam poczucie współtworzenia tego własnego, niepowtarzalnego egzemplarzu. Model Mima Xari posiada opatentowany system gondoli wewnątrz siedziska. W łatwy sposób możemy zmienić siedzisko z pozycji siedzącej do leżącej.

Wózek wykończony jest pianką EVA – jest to powłoka, którą można szybko i łatwo wyczyścić. Wykończenie tkaniną ze sztucznej skóry nadaje prosty, lecz elegancki wygląd. Niewątpliwym atutem jest składanie wózka wraz z siedziskiem. Siedzisko zaś możemy ustawić w trzech pozycjach przodem lub tyłem co kierunku jazdy. Wózek posiada również regulowaną wysokość rączki, co sprzyja komfortowi jazdy. Model Mima Xari jest odpowiedni od urodzenia do wagi 22 kg.

Wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport

Ten wielofunkcyjny wózek jest kontynuacją modelu Mima Xari. Zmiana dotyczy zmiany siedziska na większe, co znacznie poprawia komfort jazdy dla starszych dzieci. Siedzisko oczywiście nadal można rozkładać w trzech pozycjach, wmontować przodem bądź tyłem do kierunku jazdy. Innowacyjnością w tym modelu jest możliwość zamontowania siedzenia w dwóch pozycjach wysokości.

Ze względu na zmianę rozmiaru miejsca siedzącego, istnieje możliwość złożenia wózka tylko w pozycji siedzącej skierowanej przodem w stronę jazdy. Nie umniejsza to w żaden sposób licznych zalet tego wózka. Nowy podnóżek z funkcją regulacji poprawia komfort jazdy małego pasażera. Budka nad siedzeniem chroni przed niekorzystnym działaniem UV oraz daje możliwość kontrolowania malca, za pomocą zamontowanego okienka w budce.

Wózek Egg

Wózek do korzystania już od pierwszych dni życia. Nazwa oznaczająca w tłumaczeniu jajko doskonale określa jego wygląd. Jest owalnego kształtu, z łagodnymi liniami zarysu. Koła wózka posiadają technologię Tru-Ride odporną na przebicia, przy czym dającą efekt komfortu jazdy oraz doskonałego prowadzenia.

Istnieje możliwość wpięcia na ramy wózka fotelika samochodowego innej marki, przy czym potrzebne będą specjalne adaptery. Model ten z łatwością przekształca się w model bliźniaczy, inaczej mówiąc daje możliwość dostawienia kolejnego siedziska. Oczywiście w modelu Egg występuje regulowany podnóżek, regulowana wysokość rączki oraz regulowane siedzisko z możliwością wpięcia przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Wybór wózka to kluczowa kwestia w kompletowaniu wyprawki dla noworodka bądź zmianie pojazdu na inny model. Obecne na rynku wózki mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Wózki Mima Xari oraz Mima Xarii Sport posiadają opatentowany system godnoli wewnątrz siedziska. Wózek Egg cechuje opływowy kształt oraz jakość wykorzystywanych do wykończenia materiałów. Pojazdy te wyróżniają się elegancją, nowoczesnym designem ale przede wszystkim funkcjonalnością. Wózek szyty na miarę powinien ułatwiać opiekę nad małym dzieckiem. Wybierając jeden z powyższych modeli codzienne spacery staną się czystą przyjemnością.

Nowoczesne wózki dziecięce znajdziesz tutaj: https://markowewozki.pl

You may also like

Zostaw komentarz