Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka KID Karta Informacyjna Dziecka

KID Karta Informacyjna Dziecka

przez Redakcja

kidNaklejka informacyjna KiD (Karta informacyjna Dziecka) to nowy standard mający na celu podniesienie świadomości rodziców i zwiększenie bezpieczeństwa dzieci.

Bezpieczeństwo dziecka przede wszystkim

Osoby dbające o bezpieczeństwo inwestują niemałe pieniądze w zakup coraz bezpieczniejszych samochodów, zakup specjalistycznych kursów doskonalenia technik jazdy czy wreszcie zakup swoim pociechom najlepszych i najbezpieczniejszych dostępnych na rynku fotelików samochodowych.

Jednakże wypadki samochodowe się zdarzają i nie zawsze można ich uniknąć, wtedy wszystkie poniesione wcześniej nakłady na bezpieczeństwo procentują. Systemy bezpieczeństwa samochodów chronią kierowcę i pasażerów, a dzieci są dodatkowo chronione przez foteliki.

W codziennej praktyce zespołów ratowniczych udających się do wypadków zdarza się, że w skutek wypadku rodzice są zdezorientowani lub ogłuszeni np. przez poduszki powietrzne, a dzieci wystraszone całą sytuacją. Ciężko wtedy zespołowi ratowniczemu zebrać istotne informacje i uspokoić dziecko, a przez to niepotrzebnie wydłuża prowadzone działania.

KiD – karta informacyjna dziecka
KiD

Wypełniona i naklejona na fotelik naklejka KiD to bardzo cenna dla ratowników medycznych porcja informacji, która z pewnością ułatwi ich ewentualne działania. Co ważne KiD powstawała przy czynnym udziale i konsultacjach Ratowników Medycznych.

Naklejki KiD można bezpłatnie otrzymać w Sklepach Partnerskich RECARO (ich lista jest dostępna na stronie marki RECARO). Można również zamówić naklejkę online również na stronie producenta za 1grosz! Warto zadbać za wczasu o bezpieczeństwo naszego maluszka.

You may also like

Zostaw komentarz