Start LifestyleKącik małego czytelnika Książka dnia – Pucio na wakacjach

Książka dnia – Pucio na wakacjach

przez Redakcja
pucio na wakacjach przedsprzedaż premiera

Czy są tu jacyś mali i duzi miłośnicy Pucia? Mamy dla Was cudowną wiadomość! W te wakacje w księgarniach pojawi się kolejna część opowieści o Puciu i jego zwariowanej rodzince – tym razem jest to „Pucio na wakacjach”. Już teraz książkę można zamówić w przedsprzedaży, by jako pierwszym móc cieszyć się wraz z dzieckiem nowymi przygodami Pucia. Oficjalnie sprzedaż książki rozpocznie się 22 sierpnia!

Pucio na wakacjach

pucio na wakacjach nowa część puciaPoznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.

Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

Gdzie kupić?

Książka „Pucio na wakacjach” podobnie jak poprzednie części dostępna będzie w większości księgarni, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych. Warto jednak rozejrzeć się przed rezerwacją książki w przedsprzedaży, ponieważ różnice w cenach sięgają nawet kilkunastu złotych! My tym razem polecamy Ravelo i Merlina – tam dostanie nową część Pucia za ok. 27zł (standardowa cena sprzedaży to 39,90zł).Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

You may also like

Zostaw komentarz