Obracane cekiny

przez Redakcja

Gorący trend na obracane cekiny nadal trwa! Dzieciaki zmieniły wyłącznie długość rękawów, jednak swoich upodobań do zmiennych bluzek nie 😉 W sklepach znajdziemy letnie kolekcje, które zawierają ciekawe propozycje zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Sprawdźcie co dla Was wyszukaliśmy.

Obracane cekiny – o co w tym chodzi?

Sposób działania ubrań z dwukolorowymi cekinami jest prosty – z jednej strony cekinu mamy jeden kolor nadruku, z drugiej – drugi. Przejeżdzając ręką po obrazku zmieniamy położenie cekinów, które automatycznie tworzą nowy wzór. To na prawdę fantastyczne rozwiązanie – nie dość, że mamy ubranie z dwoma wzorami, to jeszcze wszystko pięknie nam się błyszczy.

Zmienne cekiny – dla kogo?

Początkowo chłopcy mogli mieć małe opory w noszeniu bluzek z zmiennymi cekinami – błyszczące elementy są przecież takie.. babskie 😉 Jednak szybko zmienili zdanie i pozazdrościli koleżankom magicznych bluzek. Teraz każda mama przedszkolaka doskonale wie, że obracane cekiny noszą zarówno dziewczynki, jak i modni chłopcy.

Po magiczny t-shirt udaj się do C&A!

Nadal wśród sieciówek oferujących największą ilość ubrań ze zmiennymi cekinami króluje marka C&A. Tam letnie t-shirty, a także bluzki bez rękawów znajdą dla siebie i mali chłopcy i małe dziewczynki. Nie zabrakło tu bohaterów z popularnych bajek i komiksów, a także typowo wakacyjnych wzorów. Kolory t-shirtów również wpisują się w letni klimat 🙂 Ceny bluzek wahają się w granicach 20-40zł. Wybór jest naprawdę ogromny!

You may also like

Zostaw komentarz