Start LifestyleKącik małego czytelnika Książka dnia – Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania

Książka dnia – Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania

przez Redakcja
książka dnia Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania

Już jest! Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania – nowa książka o przygodach zabawnego Pucia i jego rodziny już jest dostępna! Przedsprzedaż książki była naprawdę ogromna – wiele dzieci już nie mogło doczekać się dnia, kiedy przeczyta co tym razem wymyśliła ta zwariowana rodzinka 🙂 To już trzecia książeczka z serii o Puciu, który najpiew uczył się mówić, a następnie wymawiał pierwsze słowa.

Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania – opis książki

„Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi ferie w górach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki (np. odmiany rzeczownika i czasownika).

Zabawa z tą książką jest wsparciem dla rozwoju tych właśnie umiejętności językowych.

Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami seria wydawnicza w naturalny sposób wspomaga rozwój mowy dziecka.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.”

pucio ćwiczenia z mowy środek wnętrze książkipucio ćwiczenia z mowy środek wnętrze książki

Opis wydawnictwa wiele mówi, jednak nie mówi tego, że dzieci po kilku razach przerobienia książki z mamą, czy tatą, same czytają ją, choć czytać nie potrafią 🙂 Książką jest cudownym przyjacielem, który w zabawny sposób uczy dzieci mówić 🙂

Nowa książka o Puciu – zajrzyjmy do wewnątrz

By nie być gołosłownymi – zapraszamy do wspólnej wyprawy do środka książka „Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania”. Przepiękne, a zarazem proste ilustracje zachęcają do wspólnego czytania, a proste zdania i podkreślenie najważniejszych informacji poprzez atrakcyjne infografiki sprawiają, że dziecko szybko zapamiętuje poszczególne wersy i słowa.

Gdzie kupimy nowe przygody Pucia?

Książeczka Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania dostępna jest w większości księgarni internetowych oraz stacjonarnych. Patrzcie jednak na cenę, ponieważ cena rynkowa to 39,90zł. Jednak w wielu miejscach można dostać ją o ponad 10zł taniej! Przykładowo – internetowa księgarnia Ravelo ma ją aktualnie w ofercie w cenie 27,93zł + darmowa dostawa kurierem do domu! 🙂

Życzymy samych miłych chwil z Puciem! 🙂

You may also like

1 komentarzy

Książka dnia - Pucio na wakacjach | dzieciakowelove.pl 26 czerwca 2018 - 16:31

[…] „Pucio na wakacjach” podobnie jak poprzednie części dostępna będzie w większości księgarni, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych. Warto […]

Odpowiedz

Zostaw komentarz