Klara Lewandowska

przez Redakcja

Klara Lewandowska, jedno z najbardziej oczekiwanych dzieci tego roku, prawdziwe royal baby w wersji polskiej 🙂 Dziewczynka jeszcze przed urodzeniem wzbudzała zainteresowanie większe niż niejeden celebryta będący u szczytu sławy. Dlaczego? Oczywiście dzięki swoim rodzicom, czyli Robertowi i Annie Lewandowskim. Znani sportowcy od początku ciąży nie kryli się ze swoją radością z powodu zmian, jakie w niedalekiej przyszłości miały nastąpić w ich życiu. A fani śledzili rosnący brzuszek Ani z wielką przyjemnością, podzielając szczęście znanych rodziców. I tak oto 4 maja 2017 roku pojawiła się na świecie kruszynka Klara, podbijając wszystkie listy top news, nie tylko w Polsce, ale i za granicami naszego kraju.

Klara Lewandowska – przyszła gwiazda Instagrama?

Zdjęcia małej Klary, od początku tak wyczekiwane, rzadko pojawiają się w sieci. Jedynym kanałem na którym możemy zobaczyć jak rośnie księżniczka Lewandowskich są ich prywatne profile w mediach społecznościowych. Jednak do dziś nie wiemy czy mała Klara podobna jest do mamy, czy taty, ponieważ jej buźka jeszcze nie pojawiła się na publicznych zdjęciach. Nie zmienia to jednak faktu, iż temat dziewczynki bardzo często pojawia się w mediach. Jakim wózkiem jeździ, czy ćwiczy z mamą, czy kibicuje tacie i oczywiście.. w co się ubiera.

Luźny styl Klary Lewandowskiej

No właśnie – jaki styl ubierania wybrała dla małej Klary Anna Lewandowska? Oczywiście – wygodny i sportowy, czyli taki jak Ania lubi najbardziej. Nie idzie śladem celebrytów, którzy potrafią wystroić dziecko w domu, tylko po to, by wrzucić słodkie zdjęcie do sieci. Klara na dostępnych fotkach preferuje wygodne dresy, czy miękkie śpiochy. Wielkie zainteresowanie wzbudził kombinezon z uszami na kapturze, który jak się okazało, pochodzi z kolekcji polskiej marki Uszyte, a także bawełniany dresik w arbuzy ze sklepu MilkyBaby. Słynna mama wspiera w ten sposób polskie małe firmy, co spotkało się wielkim aplauzem w sieci. Te dwa modele cieszą się ogromnym zainteresowaniem, w końcu za 100zł Twoje dziecko może pochwalić się stylówką z wielkiego świata 😉 Na wielkie wyjścia Klara podobnie jak mama lubi ubrać się efektowniej, a co za tym idzie – odrobinę drożej.. 😉 Tak oto na wesele przyjaciół znanej pary dziewczynce założono sukienkę Burberry za kilkaset złotych. A co? Stać ich przecież J Myślimy, że Robert Lewandowski nie będzie musiał odmawiać córce niczego w życiu.. 😉

Klara Lewandowska – przyszła sportsmenka?

Ten słodki dzieciak już zawsze będzie pod obstrzałem paparazzi, więc z pewnością jeszcze nie raz będziemy mieli okazję komentować styl małej Klary. Jak na razie jesteśmy pełni podziwu dla znanych rodziców, że nie zrobili z córeczki top model baby i pozwalają jej spędzić pierwsze miesiące życia na luzie 😉 Tak trzymać!

 

You may also like

Zostaw komentarz