Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Kolekcja mebli Swing – zaprojektuj dziecięcy pokój w stylu retro

Kolekcja mebli Swing – zaprojektuj dziecięcy pokój w stylu retro

przez Redakcja

Pinio dba o funkcjonalność wyposażenia dziecięcego pokoju, ale zwraca uwagę również na estetykę, dlatego chętnie wprowadza nowe rozwiązania. Nowa kolekcja Swing, której nazwa odnosi się do kierunku muzyki jazzowej słynnej na przełomie lat 30. i 40. XX wieku, prostotą i minimalizmem nawiązuje do lat 60. Ta fascynująca mieszanka sprawia, że meble dla dzieci Swing umożliwiają urządzenie pokoju w wyjątkowym stylu retro. Czym wyróżnia się kolekcja?

Meble dziecięce – kreatywne projekty Pinio

Pinio to polska marka, stanowiąca część firmy Drewnostyl, która zajmuje się produkcją mebli dla dzieci i nastolatków od końca lat 90. XX wieku. Zamiłowanie do naturalnych materiałów, wieloletnie doświadczenie oraz kreatywne podejście do projektowania owocuje praktycznymi i wizualnie atrakcyjnymi propozycjami, do których zaliczają się meble Pinio swing. Marka Pinio została wyróżniona m.in. tytułem Eksportera roku. Nieustannie szuka nowych rozwiązań i dba nie tylko o estetykę, ale także bezpieczeństwo dzieci.

Pinio Swing szafa i pozostałe wyposażenie – nie tylko dla najmłodszych

Kolekcja Swing zapewnia wszystko, co jest potrzebne do pełnego wyposażenia pokoju. Obejmuje: łóżeczka dziecięce, łóżko, komody, szafy, biurko i regał. Tym razem producent mebli dziecięcych stworzył kolekcję przeznaczoną nie tylko dla najmłodszych, ale również nastolatków oraz dorosłych. Niezliczone funkcjonalne rozwiązania w stylu retro pozwalają na stworzenie aranżacji o wyjątkowej estetyce. Formy sprzed lat w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi nadają meblom unikatowy charakter.

Estetyka nowej kolekcji mebli marki Pinio sprawia, że każdy pokój nabiera nowego wymiaru. Wygląd mebli to jednak nie jedyna zaleta przedstawianego wyposażenia – kolekcji Swing trudno odmówić funkcjonalności. Pinio swing komoda to nowoczesna bryła zaprojektowana, aby zapewnić efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Komody i regały wyposażone w drzwiczki oraz pojemne szuflady pozwalają na wygodne posegregowanie wszystkich rzeczy. Wchodząc na stronę Pinio.com.pl/kolekcja/swing/, zobaczysz całą kolekcję.

Meble dla dzieci z kolekcji Swing – unikalny styl i uniwersalne rozwiązania

Biel mebli Swing to inspiracja stylem skandynawskim. Jasna kolorystyka i uniwersalna forma sprawiają, że są odpowiednie dla dziewczynek oraz chłopców. Biała barwa doskonale łączy się z jasnymi odcieniami drewna, dzięki czemu meble dziecięce Swing umożliwiają stworzenie przytulnych aranżacji wnętrz. Meble są starannie wykonane i stanowią doskonałą bazę do dziecięcego pokoju. Bezpieczeństwo stanowi priorytetową kwestię w urządzaniu pokoju dla najmłodszych.

Meble w białym kolorze wpływają na harmonię pomieszczenia, a duża pojemność szaf, regałów oraz komód gwarantuje zmieszczenie i uporządkowanie wszystkich rzeczy. Interesującym rozwiązaniem, jakie mają meble Pinio swing, stanowią drewniane nóżki, które są lekko pochylone. Jest to inspiracja stylem lat 60. Marka Pinio wyróżnia się dbałością o detale oraz poszukiwaniem niecodziennych rozwiązań. Dlatego kolekcja Swing to kolejne meble, w które warto wyposażyć dziecięcy pokój.

 

You may also like

Zostaw komentarz