Start LifestyleKącik małego czytelnika Krok po kroku – seria książeczek wydawnictwa Wilga

Krok po kroku – seria książeczek wydawnictwa Wilga

przez Redakcja

Na rynku pojawiła się cudowna kolekcja czterech książeczek – Krok po kroku, którą wydało wydawnictwo Wilga 🙂 Dotyczy ona ważnych momentów z życia dziecka, przedstawionych w książeczkach pod postacią zabawnych wierszyków. Zobaczcie promujący spot:

Krok po kroku – seria książeczek dla maluchów

Każdy rodzic przechodzi opisane w książeczkach etapy, kiedy jego maluszek ma porblemy z zasypianiem, niechętnie myje ząbki, nie chce pożegnać się ze smoczkiem, czy pieluszką. Te mini książeczki (każda z nich ma 16 twardych stron) zachęca dziecko do danej czynności, wspomagając rodzica i dając mu dodatkowe argumenty do przekonania dziecka 🙂

W serii znajdziemy:

 • „Pa, pa, smoczku!”
  Rozstanie ze smoczkiem może być dla maluszka niemiłym doświadczeniem. Książeczka z serii „Krok po kroku” na pewno będzie pomocna w oswojeniu tej trudnej sytuacji. Zabawny wierszyk i uroczy bohaterowie na pewno spodobają się najmłodszym.
 • „Siku na nocniku”
  Nauka korzystania z nocnika na pewno stanie się łatwiejsza, gdy w zabawny sposób podpowiemy maluchowi, jak się do tego zabrać. Pomoże nam w tym książeczka z serii „Krok po kroku”.
 • „Zasypianka wyliczanka”
  Urocza, zabawna wyliczanka na dobranoc. Można ją powtarzać wspólnie z maluszkiem, gdy sen nie chce przyjść, a oczka już się kleją. Na pewno pomoże dzieciom smacznie zasnąć.
 • „Myjemy ząbki”
  Dbania o zęby trzeba się nauczyć. Warto rozpocząć tę naukę już od momentu pojawienia się pierwszego mlecznego ząbka. Z książeczki maluchy dowiedzą się, jak ważne jest codziennie mycie zębów.

Gdzie kupimy książeczki Krok po kroku?

Seria książeczek Krok po kroku dostępna jest w salonach Empik – zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Aktualnie jest tam promocja – 3 książki w cenie 2 – warto więc skorzystać, by całą serię kupić taniej. Jedna książeczka to koszt około 15zł.

You may also like

Zostaw komentarz