Start LifestyleKącik małego czytelnika Książka dnia – Felek i Tola

Książka dnia – Felek i Tola

przez Redakcja

W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zając Tola. Felek to łakomczuch i grubasek. Ale jak tu powstrzymać się przed jedzeniem, gdy Tola tak świetnie gotuje? Razem z sąsiadem z pobliskiej dziupli – puchaczem Heniem – przyjaciele wiodą spokojne życie, obserwując, jak świat dookoła zmienia się wraz z upływem pór roku.

felek i tola środek

Felek i Tola – europejski bestseller dla dzieci

Dziś mamy dla Was propozycję, która zdecydowanie przypadnie do gustu każdemu kilkulatkowi. To opowieść o wspaniałej przyjaźni, która uczy wsparcia, tolerancji i wzajemnej akceptacji. Książka Felek i Tola powstała z myślą o dzieciach uczących się czytać – dzięki niezwykle prostemu językowi i podziałowi na krótkie rozdziały doskonale sprawdza się jako pierwsza samodzielna lektura lub książka do wspólnego rodzinnego czytania. Wielkim atutem książki są znakomite, ciepłe ilustracje holenderskiego mistrza grafiki książkowej Thé Tjong Khinga.

felek i tola środek

Felek i Tola – seria idealna dla początkujących czytelników

Zapoczątkowana „Felkiem i Tolą” seria o przygodach sympatycznej pary bohaterów przez lata rozrosła się do kilkunastu tomów, zdobyła ogromną popularność w Belgii i Holandii i została przetłumaczona na wiele języków. Uznaje się ją za wzorcową serię książek dla początkujących czytelników. Jeśli Twój maluch właśnie rozpoczyna cudowną przygodę z czytaniem – ta książka (oraz reszta z serii przygód o Felku i Toli) będzie dla niego idealna!

Serię Felek i Tola kupicie za pośrednictwem wydawnictwa Cztery Siostry.  Aktualnie kosztuje ona 31,50zł. Książka dostępna jest w twardej oprawie i zawiera 144strony. Miłej lektury! 🙂

You may also like

Zostaw komentarz