Start LifestyleKącik małego czytelnika Książka dnia – Moje Pierwsze Abecadło

Książka dnia – Moje Pierwsze Abecadło

przez Redakcja

Książeczki dla najmłodszych są ważnym elementem ich wczesnej edukacji. Należy dostarczyć im odpowiedniej lektury, która szybko zwróci się nam nowymi słowami, których łakną wszyscy rodzicie 🙂 Dlatego szczerze polecamy książeczkę Moje pierwsze abecadło ! Jest to kolejna książeczka z serii „Moje pierwsze…” do nauki słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Teraz czas na naukę literek!

Moje pierwsze abecadło

Maluszek dzięki książeczce pozna i zapamięta słowa zaczynające się od liter polskiego alfabetu. Książeczka zawiera 24 strony podzielone na kolejne literki i przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Rozwija, uczy i bawi.

Książeczka tekturowa, z zaokrąglonymi krawędziami, odporna na uszkodzenia, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, barwnie ilustrowana. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat.

Książeczkę kupicie w większości księgarni, stacjonarnych i internetowych. W Empiku kosztuje ona niecałe 18zł 🙂

You may also like

Zostaw komentarz