Start LifestyleDzieciak po godzinach Kursy internetowe podnoszące kwalifikacje – KONKURS!

Kursy internetowe podnoszące kwalifikacje – KONKURS!

przez Redakcja
kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe online internetowe centrum rozwoju personalnego

Mamy. Nie mamy problemu z tym, by poświęcić się całkowicie naszym dzieciom. Kiedy kobieta zachodzi w ciążę automatycznie zmieniają się jej priorytety. Kariera odchodzi na dalszy plan, a na pierwszy wysuwa się nowo narodzone dziecko. Jednak to, że stajemy się mamą nie znaczy, że przestajemy być ambitną kobietą. Kiedy maluch rośnie i przychodzi czas przedszkola, musimy podjąć decyzję – co dalej z naszą karierą? Czy wrócić do poprzedniej pracy, czy może zmienić coś w swoim życiu i postawić na nową drogę? Z pewnością pomogą nam w tym internetowe kursy podnoszące kwalifikacje, które możemy zrealizować przebywając z dzieckiem w domu. Jak zorganizować się i skorzystać z dóbr, które znajdziemy w Internecie?

Internetowe kursy podnoszące kwalifikacje

Zastanawiałaś się nad tym, co tak naprawdę cię interesuje, cieszy i daje satysfakcję? Spędzając urlop macierzyński w domu mamy wiele czasu na to, by zastanowić się nad dalszą karierą. Nie tylko pieluchy, pranie i sprzątanie powinny być w naszej głowie, lecz także rozwój osobisty. Każda mama jest doskonale zorganizowana. Dopiero kiedy w naszym życiu pojawia się dziecko odkrywamy, jak wiele potrafimy zrobić w krótkim czasie. Multifunkcyjność kobiet nie zna granic. Dlatego warto znaleźć odrobinę czasu dla samej siebie. Kiedy dziecko śpi lub grzecznie się bawi, kiedy mąż przejmuje pałeczkę po powrocie z pracy, a może po wieczornym położeniu dziecka do łóżka? Każda z nas ma swój cykl, w którym z pewnością upchnie jeszcze czas dla samej siebie. Może to właśnie odpowiedni moment na to, by podnieść swoje kwalifikacje? Z pewnością przyda się nam to w dalszej karierze. Jedną z ciekawszych ofert proponujących internetowe kursy podnoszące kwalifikacje jest Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu, czyli platforma kursów online. Umożliwia ona podniesienie swoich kwalifikacji, uzyskanie uprawnień, bądź zdobycie nowych umiejętności kształcąc się w zaciszu własnego domu. CRP to naprawdę szeroka baza kursów e-learningowych, umożliwiających szybkie i bezstresowe nabycie profesjonalnej wiedzy, która potwierdzona zostanie prestiżowym certyfikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe online internetowe centrum rozwoju personalnego

Kursy Internetowe Centrum Rozwoju Personalnego

W ofercie kursów e-learningowych znajdziemy wiele propozycji, wśród których każda kobieta wybierze coś dla siebie. Możemy zdecydować się na całkowicie nowy kierunek rozwoju, bądź też podnieść kwalifikacje w swoim zawodzie. Kursy zostały podzielone na wygodne kategorie tematyczne. Między innymi znajdziemy tu kursy kosmetyczne, kursy z zakresu psychologii, rozwoju osobistego, sprzedaży i marketingu, diety, zdrowia, a także kursy podnoszące kompetencje rodziców. Większość z nich trwa 30 – 35 godzin, które możemy dowolnie rozplanować według naszego własnego harmonogramu. Po zakończeniu kursu otrzymamy zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, a także dyplom.

CRP zapewni Ci:

[star]

  • przyjazną obsługę intuicyjnej platformy,
  • bogaty wybór specjalistycznych kursów e-learningowych,
  • skuteczną metodę pozyskiwania wiedzy,
  • dostęp do profesjonalnych i aktualnych treści,
  • wysoki poziom merytoryczny wszystkich szkoleń,
  • wiedzę podaną w zrozumiały i czytelny sposób,
  • bezstresowe podnoszenie kwalifikacji,
  • zdobycie zaświadczenia MEN i dyplomu dokumentującego ukończone szkolenie.

[/star]
kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe online internetowe centrum rozwoju personalnego

Postaw na własny rozwój!

Mamo! Bądź ambitna i rozwijaj się! Nie pozwól sobie na to, by w Twojej głowie były tylko kupki, pieluszki, obiadki i domowe zakupy. Pomyśl nad tym, co naprawdę cię interesuje. Wygospodaruj sobie dziennie godzinkę na to, by podnieść własne kwalifikacje. W miesiąc ukończysz profesjonalny kurs, który z pewnością przyda się w twoim CV. A może właśnie odkryjesz nowe powołanie? Może skończysz kurs, który będzie początkiem nowej przygody w Twoim życiu, czyli pracę w zawodzie, o którym zawsze marzyłaś? Od czegoś trzeba zacząć. Pozwól sobie na satysfakcjonującą pracę, w której będziesz się naprawdę realizować. Pamiętaj! Najmądrzejszą i najpewniejszą inwestycją jest inwestycja we własne umiejętności i wiedzę.


KONKURS – WSPIERAMY MAMY

Drogie czytelniczki! Chcemy pomóc Wam w podnoszeniu Waszych kwalifikacji, dlatego wraz z Centrum Rozwoju personalnego we Wrocławiu przygotowaliśmy dla Was konkurs. Nagrodą w konkursie jest realizacja dowolnego kursu oferowanego przez CRP. Zasady są proste – napisz komentarz, który z kursów pomógłby Ci w dalszej karierze, bądź też pozwolił na całkowicie nową drogę kariery. Autorka najciekawszego komentarza otrzyma od nas dostęp do wybranego przez siebie kursu, który zakończy się wartościowym certyfikatem MEN. Na odpowiedzi czekamy do 20 stycznia. Powodzenia!

Tematy kursów internetowych do wyboru znajdziecie tutaj: https://crp.wroclaw.pl/home.html

You may also like

3 komentarze

Monia 20 stycznia 2019 - 21:26

Może nie jestem jeszcze mamą, ale przymierzam się do tego. Jednak zanim podejmę decyzję o dziecku, chciałabym mieć pewny grunt, bo jak wiadomo – w Polsce młodej matce jest bardzo ciężko. Chciałabym zostać wizażystką, bo malowałam już lalki w dzieciństwie podkradzionymi kosmetykami mamy. Chciałabym móc z tego żyć i powiedzieć kiedyś córce, że warto podążać za swoimi marzeniami! Dlatego kurs wizażu online ułatwi mi z pewnością podjęcie ciężkiej decyzji, jaką jest rzucenie pewnej posady, którą teraz mam i ruszenie na przeciw swoim marzeniom 🙂 Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że kiedyś o mnie usłyszycie!

Odpowiedz
Daria 20 stycznia 2019 - 21:27

Poproszę o kurs kelnerki

Odpowiedz
kasia 20 stycznia 2019 - 21:29

Siedzę akurat w domu z młodą więc mam czas na kurs 🙂 może beauty coach? Nie słyszałam o tym zawodzie więc może będzie to coś czego nie ma w naszym mieście. dajcie mi znać jak wygram bo rzadko sprawdzam

Odpowiedz

Zostaw komentarz