Start Stylowy dzieciakCo w sklepach La Lalla – lalka taka jak Ty!

La Lalla – lalka taka jak Ty!

przez Redakcja

Rozpocznij przygodę z La Lalla – stwórz lalkę bliźniaczkę dla Twojej dziewczynki

Lalka jest najlepszą towarzyszką przygód i emocji dziecka, dlatego La Lalla to elegancki i ponadczasowy prezent dla dziewczynki. La Lalla ma ubranie, kolor oczu i włosów oraz fryzurę dopasowane do Twojej małej księżniczki. Powstaje w Hiszpanii, a jej skóra, z wysokiej jakości winylu, pachnie cukierkami! Poznaj bliżej La Lallę o gęstych, błyszczących włosach, oczach z długimi rzęsami i naturalnie dziecięcych kształtach.
Pokochasz ją, tak jak my!

La Lalla – lalka bliźniaczka

Każda mała dziewczynka uwielbia lalki. Każda ma swoją ulubioną, z którą nie chce się nigdy rozstawać. A gdyby tak lala wyglądała tak samo jak Twoja córeczka? Marka La Lalla umożliwia to! Lalka może nie tylko wyglądem przypominać Twoją córeczkę, lecz również obie mogą mieć identyczne ubranka! Cały proces personalizacji lalki odbywa się poprzez stronę la-lalla.pl. Laleczka może mieć dowolny kolor karnacji, włosów a także oczu. Może być odwzorowaniem Twojej małej księżniczki. Z pewnością zaskoczy ją podobieństwo i lala szybko stanie się jej najlepszą przyjaciółką!

La Lalla – dodatki i ubranka

Co więcej – na stronie możemy stale doposażać lalę córeczki o nowe ubranka (takie same dla córki i lalki), jak również przeróżne akcesoria. Do wyboru mamy szereg dodatków takich jak torebki, biżuteria i ozdoby do włosów. La Lalla podąża za aktualnymi trendami, więc kolekcje są stale aktualizowane. Linie odzieżowe nie kończą się jednak na lali i małej dziewczynce – Ty również możesz nabyć bliźniacze ubrania dla samej siebie. Wyobrażasz sobie Waszą trójkę w identycznym zestawie? 🙂

La Lalla – idealny prezent na dzień dziecka

Lalka wykonana jest z pachnącego cukierkami tworzywa sztucznego. Każda pakowana jest w ozdobne, efektowne pudełko przewiązane kokardą, w pastelowych kolorach. Będzie idealnym prezentem na zbliżający się dzień dziecka! Sama laleczka kosztuje 79zł. Następnie można dowolnie personalizować jej wygląd oraz dobierać ubranka i akcesoria. Ubranka dla lalek i dzieci produkowane są w Polsce.

You may also like

Zostaw komentarz