Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Przydatne gadżety do kąpieli dziecka

Przydatne gadżety do kąpieli dziecka

przez Redakcja

Codzienna kąpiel maluszka jest wspaniałym rytuałem i zazwyczaj świetną zabawą 🙂 Mało jest takich dzieci, które nie lubią się kąpać – większość mogłaby siedzieć w wannie po kilka godzin! Im dziecko starsze i bardziej samodzielne, tym kąpiel staje się bardziej komfortowa również dla rodzica. Jest jednak kilka rzeczy, które w każdym wieku uprzyjemnią codzienną higienę malucha. Oto przydatne gadżety do kąpieli dziecka.

Organizer na zabawki do wanny Pelikan

organizer na wannę pelikanW końcu – idealne miejsce na gumowe kaczuszki i piszczące rybki! Przezabawny organizer marki Kids Kit nie tylko uporządkuje zabawki kąpielowe, ale również pobudzi wyobraźnię Twojego Malucha. Pojemnik przypomina głowę pelikana z dużym, żółtym dziobem, który połyka wszystkie wodne stworki. 🙂 Jest bardzo łatwy do zamontowania, posiada specjalne, regulowane mocowanie dzięki czemu pasuje do każdej wanny. Główna komora wykonana jest z siatki, którą w każdej chwili można wyciągnąć, np do czyszczenia, bez potrzeby zdejmowania całej „konstrukcji”. W tym pojemniku zabawki szybko wysychają po harcach w kąpieli co zapobiega rozwojowi pleśni. Organizer kupicie tutaj.

Barierka do wanny do kąpieli dziecka

barierka do wanny dla dzieckaBarierka do wanny BabyDam – oszczędza wodę i energię. Dzięki niej w dużej wannie można kąpać nawet noworodka, który czuje się  bezpiecznie w niewielkiej ilości wody. Jest elastyczna, trwała, pasuje do prawie każdej wanny i rośnie razem z dzieckiem. Korzystając z bariery BabyDam nie potrzebujesz już wanienki 🙂 Barierkę do wanny kupicie tutaj.

Rondo kąpielowe dla dziecka

rondo kapieloweTwój maluch płacze podczas mycia głowy, boi się gdy do oczu wpada mu woda? To rozwiązanie jest dla Ciebie. Rewelacyjne rondo kąpielowe, utrzymuje szampon oraz wodę z dala od oczu i twarzy malucha. Łatwo dopasowuje się do dziecięcej główki, ponieważ zostało wykonane z miękkiego i nietoksycznego tworzywa. Obniża stres malucha – sprawia, że mycie włosów to prawdziwa przyjemność zarówno dla dziecka jak i rodziców. Rondo łatwo utrzymywać w czystości, wystarczy opłukać z mydła i szamponu i wysuszyć po każdej kąpieli. Odpowiedni dla dzieci od 0m+. Rondo kupicie tutaj.

Mata do kąpieli z siedziskiem

mata do kąpieliBath Seat to wyjątkowa mata kąpielowa wyposażona w superdługą powłokę antypoślizgową, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo w czasie kąpieli. Pasuje do większości wanien. Wyprofilowane oparcie wspiera plecy dziecka i zapewnia mu komfort, a miękka poręcz gwarantuje maksimum bezpieczeństwa. Na macie znajduje się wskaźnik, który zmienia kolor, gdy woda jest za gorąca. Przyssawki znajdujące się pod spodem maty i siedziska pozwalają na przymocowanie do wanny. Matę i siedzisko można stosować oddzielnie. Matę kupicie tutaj. 

Kubek do mycia głowy

Kubek do kąpieli ułatwia spłukiwanie ciała i włosów dziecka. Specjalnie zaprojektowana, elastyczna powłoka, przystawiona do czoła dziecka pozwala na wygodne i bezpieczne spłukiwanie włosów zapobiegając jednocześnie dostawaniu się wody do oczu i na twarz dziecka. Dwie komory zapewniają dokładniejsze spłukiwanie – komora przednia służy do spłukiwania włosów z boku głowy, natomiast komora tylna w tym samym czasie spłukuje górna i tylna część głowy dziecka. Łatwy i wygodny w użyciu. Kupicie go tutaj. 

You may also like

Zostaw komentarz