Start LifestyleKącik małego czytelnika Książka dnia – My Little Pony – pakiet

Książka dnia – My Little Pony – pakiet

przez Redakcja
książka dnia dzieciakowelove my little pony

Wprowadziliśmy dla Was nowy dział – kącik małego czytelnika, w którym będziemy opisywać i polecac książeczki dla najmłodszych, a także starać się znaleźć dla Was najtańszą ofertę:) Dziś mamy coś dla małych miłośniczek My Little Pony – pakiet sześciu książek w eleganckim opakowaniu, który z pewnością ucieszy każdą dziewczynkę 🙂

Pakiet książek My Little Pony

Książeczki o My Little Pony - pakietFantastycznę kolekcję książek tworzy aż sześć powieści opowiadających ciekawe historie przyjaciółek z Ponyville. Dowiemy się z nich, czy Twilight Sparkle odnalazła Zaklęcie Kryształowego Serca, jak zakończyła się wizyta Charity w butiku Rarity oraz jak Fluttershy poradziła sobie z przygotowaniem Angela do występu na Fantastycznym Festiwalu Futrzaków. Poznamy też przygody pozostałych kucyków z głównej szóstki – Applejack, Rainbow Dash i Pinkie Pie!

Na końcu każdej powiści czeka na fanki przyjaznych kucyków superdodatek – łamigłówki przygotowane przez każdą z kucykowych przyjaciółek! Pakiet sześciu książek My Little Pony dostarczy więc nie tylko ciekawej lektury, lecz również mnóstwo rozrywki, podczas rozwiązywania przygotowanych zadań 🙂

Książki z bohaterami bajek

Wieczorne czytanie z dzieckiem nie musi ograniczać się do tradycyjnych bajek, takich jak „Czerwony Kapturek” czy też „Królewna Śnieżka”. Podążając za zainteresowaniami naszych maluchów, warto dostarczyć im coś, co oderwie je od telewizora, a jednocześnie bardzo ucieszy. Dlatego bajki o bohaterach z ulubionych bajek są naprawdę świetną opcją! Kupując online jedną bajkę czasem zapłacimy za przesyłkę drugie tyle, co kosztuje książeczka. Warto więc kupować pakiety w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu jest to niezwykle opłacalne.

Cena pakietu My Little Pony

Pakiet sześciu książek przygód o kucykach My Little Pony znajdziemy w wielu stacjonarnych i internetowych księgarniach. Cena regularna to koszt 59,99zł. Jednak w wielu miejscach znajdziemy go o wiele taniej. Warto zajrzeć do księgarni taniaksiążka.pl, gdzie pakiet ten kupimy aktualnie za niecałe 39zł! Jest różnica, prawda?

Książeczki o kucykach My Little Pony wspierają najważniejsze wartości w życiu, takie jak miłość, przyjaźń, wzajemne pomaganie oraz zaufanie. Każda mała dziewczynka z pewnością znajdzie w którymś z kucyków swoją własną przyjaciółkę 🙂 Życzymy Wam miłej lektury!

You may also like

Zostaw komentarz