Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Opaska z telefonem do mamy

Opaska z telefonem do mamy

przez Redakcja
opaska z numerem telefonu do rodzica

Lato to czas masowych imprez plenerowych, wyjazdów w nieznane dziecku miejsca oraz przebywania w skupiskach ludzi. Każdy rodzic kilkulatka/starszaka przeżył choć raz chwilowy zawał serca, kiedy to nagle odwrócił się i nie zobaczył obok siebie swojej pociechy. Chwilowa konsternacja szybko przeradza się w atak paniki – GDZIE JEST MOJE DZIECKO?! A do tragedii nie trzeba wiele. Na zatłoczonej plaży, czy to w Polsce, czy za granicą, o zagubienie się jest bardzo łatwo. Chwila nieuwagi i nasze dziecko znika w tłumie. Co zrobić? Jak je odnaleźć? Najlepiej pomóc w odnalezieniu nas – rodzica. A w tym pomoże opaska z telefonem do mamy. Sprawdźmy, gdzie można kupić ten wakacyjny must have.

Opaska telefon do mamy

Szeroką ofertę gumowych opasek na rękę dla dzieci znajdziemy na stronie otdm.pl. Model dla siebie wybiorą tam zarówno mali piłkarze, jak i poszukiwacze skarbów oraz fanki jednorożców. Opaski wykonane są w taki sposób, by nie spadły z małej rączki dziecka, zaś telefon do mamy nie uległ zamazaniu podczas kąpieli. Cenowo jest tu bardzo korzystnie – wszystkie modele kosztują w granicach 10-16zł.

opaska z numerem telefonu do rodzica

Opaska niezgubka

Kolejną ciekawą propozycją są opaski niezgubki, które wykonane są z bezpiecznego silikonu i mogą zawierać wiele ważnych informacji:

  • Imię dziecka – żeby dorosły mógł nawiązać kontakt z dzieckiem, które jest często spanikowane, kiedy się opaska z numerem telefonu do rodzicazagubi.

  • Numer telefonu do rodzica bądź opiekuna. Jest możliwość wygrawerowania dwóch numerów telefonu: np. do mamy i taty.

  • Grupę krwi lub inną informację medyczną niezbędną w razie konieczności udzielenia pomocy (np. “ASTMA ALERGICZNA”)

Specjalna opaska silikonowa z wytłoczonym numerem telefonu ma zapewnić jak najszybsze dotarcie do rodzica. Mnoga kolorystyka z pewnością trafi w gusta małych wakacjowiczów – nowością są fluorescencyjne opaski, świecące po zmroku. Opaski Niezgubki są dostępne w trzech rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie do obwodu nadgarstka dziecka. Cena takiej opaski to koszt ok. 30-35zł. Kupicie ją tutaj. 

Opaska z numerem telefonu do rodzica

Jak widzicie koszt nie jest duży, a nigdy nie wiadomo, kiedy nasze dziecko zgubi się w tłumie. I to nie tylko na wakacjach – równie dobrze może zgubić się w supermarkecie, czy centrum handlowym. Uniknijmy traumy dla siebie i dziecka. Zawczasu zaopatrzmy go w opaskę z telefonem do rodzica i nie zapominajmy zabierać jej z domu przy każdym wyjściu z dzieckiem.

You may also like

Zostaw komentarz