Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Plecaki St. Majewski w Biedronce

Plecaki St. Majewski w Biedronce

przez Redakcja
plecaki st. majewski biedronka

Doskonale rozumiejąc potrzeby młodych odbiorców i wymagania rodziców, firma St. Majewski wprowadza na rynek nową markę artykułów tekstylnych o nazwie „LOOZZ”. Produkty z tej linii to m.in. plecaki, piórniki oraz saszetki, których głównymi zaletami są: funkcjonalność, jakość, modne wzornictwo i atrakcyjna cena. WyLOOZZowana kolekcja dostępna jest wyłącznie w ofercie sieci sklepów Biedronka od dnia 5 sierpnia br.

plecaki st. majewski biedronka

Plecaki i artykuły szkolne St. Majewski

Wakacje to czas podróży, wędrówek i wycieczek, podczas których każdemu młodemu obieżyświatowi zdecydowanie przyda się dobry plecak, w który spakuje wszystkie wakacyjne wspomnienia! A kiedy już nadejdzie czas powrotu do szkoły, będzie można w nim wygodnie pomieścić książki, przybory szkolne i ulubione gadżety, bez których nie może się obejść żaden uczeń!

Firma St. Majewski, producent znanych od pokoleń artykułów szkolnych m. in. kredek Bambino i zeszytów Unipap, tym razem przygotowała ofertę specjalnie dla Klientów sieci Biedronka. Nowa marka LOOZZ, dedykowana dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym, to przede wszystkim świetnej jakości plecaki, ale także piórniki, saszetki i ołówki.

St. Majewski w Biedronce

Od 5 sierpnia br. w Biedronce dostępne są w sprzedaży również setki innych przyborów szkolnych tj. artykuły papiernicze, plastyczne, tekstylne oraz kreatywne, produkowane przez firmę St. Majewski.

W trakcie akcji Back to School, specjalnie dla Klientów sieci Biedronka zorganizowany został także konkurs MMS, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody takie jak: głośniki JBL i smartfony Xiaomi. Szczegółów dotyczących zadania konkursowego oraz regulaminu należy szukać na stronach Biedronki 🙂

Wszystkie kolekcje nowej marki charakteryzuje nowoczesny design, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym młodym użytkownikom. WyLOOZZowana, modna stylizacja to przecież must have prawie każdego nastoletniego odbiorcy. Warto jednak podkreślić, że kluczowymi zaletami artykułów tekstylnych LOOZZ są także: funkcjonalność i wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena.

plecaki st. majewski biedronka

Plecaki St. Majewski

W ofercie sieci sklepów Biedronka znajdziemy kilka kolekcji LOOZZ, tj. Raspberries, Flowers, Moro, Leaves, Donuts, Slogan oraz Blue Geometric. Plecaki 3-komorowe premium wykonane są z wodoodpornego materiału, wyposażono je w boczne kieszenie, elementy odblaskowe, a także w profilowane, usztywnione i ergonomiczne „plecy”, jak również w mocną rączkę do noszenia oraz dodatkowy uchwyt do zawieszania. To wszystko sprawia, że komfort użytkowania jest naprawdę wysoki, zwłaszcza przy dużym obciążeniu plecaka. W sprzedaży dostępne są również plecaki 1-komorowe, idealne na zajęcia pozalekcyjne, zakupy czy wycieczki.

Warto zapamiętać – jest to idealna propozycja dla LOOZZaków, którzy czują modę i stawiają na jakość oraz funkcjonalność!

You may also like

Zostaw komentarz