Start Stylowy dzieciakTo się nosi Sukienka księżniczki na balik i Halloween

Sukienka księżniczki na balik i Halloween

przez Redakcja
królewna śnieżka sukienka przebranie balik

Mamy dopiero wrzesień, a sezon balikowy jest dopiero w zimie.. wiemy, wiemy.. mamy jednak dla Was wyjątkowe propozycje, które zamówić trzeba odpowiednio wcześniej, ponieważ będą szły aż z Chin. A jak wiadomo – paczki z Aliexpress idą przynajmniej kilka tygodni. Dzisiejszym tematem jest sukienka księżniczki. Każda mała dziewczynka choć na chwilę chciałaby zostać księżniczką. Dlaczego więc by nie spełnić tego marzenia? Aliexpress to kopalnia wyjątkowych strojów popularnych księżniczek w odwzorowaniu praktycznie 1:1. Oto co dla Was znaleźliśmy.

Sukienka Belli z Piękna i Bestia

stroj na balik sukienka księżniczki bella

Bella to bohaterka cudownej opowieści o dziewczynce ryzykującej swoje życie, by ratować ojca. Tak rozpoczyna się fabuła bajki „Piękna i Bestia”, która w ubiegłym roku zekranizowana została pod postacią cudownego filmu z Emmą Watson i Danem Stevensem. Chyba wszyscy pamiętają cudowny taniec Belli i Bestii, kiedy to dziewczyna ma na sobie złotą suknię, a w powietrzu unosi się zapach miłości 🙂 Jeśli Wasze córeczki były oczarowane filmem/bajką Piękna i Bestia możecie sprawić im sukienkę odpowiadającą kreacji Belli. Na Aliexpress zapłacicie za kompletny zestaw około 90zł. Dostępne są rozmiary od 2 do 10 lat.

Sukienka księżniczki Aurory Śpiącej Królewny

stroj na balik sukienka księżniczki aurora

Aurora z kolei jest bohaterką bajki „Śpiąca Królewna”, która to po ukłuciu się wrzesionem zapada w długi sen, z którego wybudzić ją może tylko pocałunek księcia. Jeśli Twoja córeczka chciałaby na balu w przedszkolu zostać właśnie śpiącą królewną – tu znajdziesz sukienkę Aurory w cudownym malinowym kolorze. Oczywiście – z atrybutami księżniczki – rękawiczkami, koroną i berłem. Kosztuje około 80zł i dostępna jest dla dziewczynek w wieku od 3 do 10lat.

Sukienka Królewna Śnieżka

królewna śnieżka sukienka przebranie balik

A może coś dla przywódczyni krasnoludków? Królewna Śnieżka zawsze kojarzona jest w tej oto sukience, która już niedługo może znaleźć się w garderobie Twojej księżniczki 🙂 A nuż znajdzie się w grupie kilkoro krasnoludków, którym będzie mogła przewodzić? Sukienka Królewny Śnieżki do kupienia również na Aliexpress za około 55zł. Dostępna jest w rozmiarach od 2 do 14 lat.

Strój Elzy i strój Anny z Krainy Lodu

stroj na balik sukienka księżniczki elza stroj na balik sukienka księżniczki elza stroj na balik sukienka księżniczki elza stroj na balik sukienka księżniczki anna

Oczywiście nie możemy zapomnieć o ukochanych przez małe dziewczynki siostrach z bajki „Kraina Lodu”, które już od kilku lat królują na balikach i balach. Sukienki Elzy i Anny z pewnością należą do najczęściej kupowanych strojów księżniczek – zobaczcie jakie cuda można znaleźć na Aliexpress! Sukienki z narzutkami, akcesoriami i pięknymi zdobieniami. Z pewnością Wasza córeczka będzie zachwycona taką odsłoną na przedszkolny/szkolny balik! Co więcej – sukienki z podanego linka kosztują około 40zł! Z pewnością nie dostaniecie takich strojów na balik w takiej cenie w Polsce! Zamawiajcie, póki czas 🙂

Strój jednorożca

stroj na balik sukienka księżniczki jednorozec stroj na balik sukienka księżniczki jednorożec

A co powiecie na sukienkę jednorożca? 🙂 Zakochaliśmy się w tych strojach tęczowych kucyków! Sukieneczki są pięknie wykonane, a dodatkowe akcesoria sprawią, że Wasze dziecko poczuje się prawdziwym jednorożcem! Tęczowe sukienki dostępne są w rozmiarach od 4 do 9 lat. Cuda!

You may also like

Zostaw komentarz