Start Stylowy dzieciakTo się nosi Trend – obracane cekiny

Trend – obracane cekiny

przez Redakcja
Bluzka C&A z obracanymi cekinami.

Błyszczące aplikacje na ubraniach są teraz w modzie – wiadomo okres świąt oraz sylwestra sprzyja wszelkim błyskotkom. Jednak do mody wroczył dość mocny trend – obracane cekiny, który pokochały już nie tylko dzieci, lecz i dorośli na całym świecie. Jednym ruchem ręki możemy stworzyć całkowicie odmienny wygląd naszej bluzki, czy bluzy. Jak to możliwe?

Dwukolorowe obracane cekiny

Sposób działania ubrań z dwukolorowymi cekinami jest prosty – z jednej strony cekinu mamy jeden kolor nadruku, z drugiej – drugi. Przejeżdzając ręką po obrazku zmieniamy położenie cekinów, które automatycznie tworzą nowy wzór. To na prawdę fantastyczne rozwiązanie – nie dość, że mamy bluzę z dwoma wzorami, to jeszcze wszystko pięknie nam się błyszczy.

Gdzie znajdziemy obracane cekiny?

Dzieciaki z pewnością ucieszą się z takiej mieniącej się bluzy, czy bluzki na zbliżające się święta. Może to być również świetny pomysł na prezent, dlatego już spieszymy donieść, gdzie znajdziecie ubrania ozdobione dwukolorowymi cekinami. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku ubrania z obracanymi cekinami pojawiły się w ofercie znanych sieciówek – oto najszersza oferta, którą znajdziecie w C&A oraz ZARA.

Ubrania z obracanymi cekinami ZARA

W ZARA znajdziemy głównie propozycje dla dziewczynek – są to jednokolorowe bluzy i bluzki z ciekawymi grafikami, bądź też napisami. Nie zabrakło tu myszki minnie, języka Rolling Stones’ów, czy zabawnych zwierzaków. W mieniącej się kolekcji dostępne są też modele dedykowane specjalnie na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Ceny w zależności od modelu kształtują sę w granicach 45-80zł.

Ubrania z obracanymi cekinami C&A

Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.Bluzka C&A z obracanymi cekinami.

Zdecydowanie największą ofertą ciuchów z dwukolorowymi cekinami cieszy się marka C&A – tu nasze dzieciaki znajdą ukochane postacie z bajek, które za jednym ruchem ręki zmienią się w kolejnego bohatera. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy Psiego Patrolu, Żółwi Ninja, Spidermana oraz Hulka. Dziewczynki zaś mogą przebierać w różnych wzorach z bohaterami Krainy lodu, czy śmiesznych Minionkach. Cenowo – bluzki z długim rękawem kosztują 39,90zł, a grubsze bluzy – 59,90zł.

You may also like

Zostaw komentarz