Ubrania z Ben 10

przez Monika Ones
Bajka Ben10 - ubrania dla dzieci

Ben 10 jest postacią z animowanego serialu, który w Polsce pojawił się pierwszy raz w 2006 roku. Serial nie tylko był transmitowany w telewizji, ale dzieci mogły także go oglądać na DVD. Na podstawie przygód Bena powstały dwa filmy, a także komiks. Fascynacja przygodami małego Bena znalazła również odzwierciedlenie na ubraniach z jego podobizną.

Bajka Ben10 - ubrania dla dzieci

Ben 10 – trochę historii amerykańskiej bajki

Ben 10 to animowany serial, który był nadawany przez amerykańska stację Cartoon Network. Pierwsza emisja bajki miała miejsce w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych. Ponad pół roku później trafiła do Polski. Głównym bohaterem bajki jest 10-letni Ben. Przeciętny, niczym niewyróżniający się wśród swoich rówieśników chłopiec pewnego dnia znajduje Omnitrix – urządzenie przypominające trochę zegarek. Dzięki urządzeniu ma możliwość przemienienia się w 10 różnych stworzeń – superbohaterów, gdzie każdy z nich posiada inne moce. Od tego momentu Ben wykorzystuje możliwości tych stworzeń, aby ratować ludzi.

Ben 10 – jakie ubrania wybrać dla naszego małego mężczyzny

Z racji tego, że Ben 10 zdobył ogromną popularność, szczególnie wśród chłopców, jego podobizna ukazała się na wielu Bajka Ben10 - ubrania dla dziecigadżetach, grach, zabawkach, a także na ubraniach. Każdy chłopiec marzy o tajnych misjach, które przyniosą mu szacunek wśród rówieśników, a niepowtarzalny strój na pewno będzie dodatkową inspiracją dla garderoby każdego chłopca.

Pamiętajmy, że Ben był zwykłym, prostym chłopcem, który nie wyróżniał się niczym szczególnym. I to, co najprostsze, sprawdza się najlepiej. W sklepach znajdziemy sporo klasycznych koszulek, w charakterystycznych dla tego bohatera kolorach zieleni połączonej z czernią. Często pojawia się na nich twarz lub cała postać, jak również logo „BEN10”.

Na chłodniejsze dni możemy wybrać bluzę lub komplet dresów, które szybko umożliwią przemianę w tego bohatera od stóp do głów. Taki komplet składa się z bluzy i spodni z nadrukiem oraz naszywkami. Ciekawym dopełnieniem mogą być skarpetki z podobizną Bena, w stonowanych ciemniejszych kolorach.

Ben 10 w domu i na basenie – piżamy i kąpielówki

Wszystkie mamy wiedzą, że dla chłopców ich super bohater musi im towarzyszyć nie tylko na co dzień, ale również w nocy i w innych czynnościach, które wykonuje. Ubrania z nadrukiem Ben 10, to jednak nie tylko ubrania wierzchnie. Dla chłopców, którzy lubią pływać, dostępne są również kąpielówki z jego podobizną, które może założyć na basen lub po prostu do kąpieli. A po niej w cieplejszą noc mamy mogą ubrać swoich synów w stylowe piżamy z krótkim rękawkiem i spodenkami z nadrukiem Bena.

Bajka Ben10 - ubrania dla dzieciInne dodatki

Czasami pogoda nie pozwala na zastosowanie każdego rodzaju stroju z superbohatrem, dlatego mamy swoim pociechom mogą zakupić dodatki. W słoneczne dni sprawdzi się czapeczka z daszkiem i nadrukiem Ben 10, która możemy nabyć już za 15 zł, a także stylowy zielony zegarek, który przypomina o wielkiej mocy, jaką Ben zdobył dzięki niemu. Wyposażony jest on w kosmiczne efekty dźwiękowe, a także wydobywa z siebie ponad 40 najpopularniejszych cytatów z serialu.

Zabawa z Ben 10 – kostiumy

W sklepach i na aukcjach internetowych dostępne są różne przebrania nawiązujące do postaci, w które wcielał się Ben. Dzięki temu każdy chłopiec może zamienić się w ulubionego kosmitę i zabawić się w misję ratowania świata przed złem. Ceny kostiumów tego typu zaczynają się od około 80 zł.

Cena i dostępność ubrań z Ben 10

Mimo że bajka Ben 10 nie była aż tak popularna, jak inne bajki, to ubrania z nadrukiem tego bohatera możemy znaleźć w wielu Bajka Ben10 - ubrania dla dziecisklepach internetowych. Głównie dotyczą one popularnych aukcji internetowych. Ceny T-shirtów z nadrukiem Ben 10 możemy zakupić już za ok. 10 – 15 złotych. Kurtkę wiosenną przeciwdeszczową dla 10-letniego chłopca możemy dostać za 22 złote. Bluzki z długim rękawem zaczynają się od 15 zł. Bieliznę w postaci majteczek w 3-paku można zamówić za około 8 złotych, natomiast komplet z bluzeczką to wydatek rzędu 15 zł. Piżamki wahają się w cenach od 15 do 27 zł, w zależności od wieku i rozmiaru chłopca. Nasz chłopiec może również założyć kąpielówki ze swoim bohaterem. Ich ceny zaczynają się od 10 zł. W cieplejsze dni możemy ubrać naszą pociechę w krótkie spodenki za około 15 zł.

Ubrania nawiązujące do postaci Ben 10 są wyraziste i kolorowe. Podkreślają sympatię dziecka do ulubionego bohatera, ale czasami mogą być też świetnym pomysłem do założenia czegoś, czego nie lubi wkładać np. czapki z daszkiem, która chroni głowę przed przegrzaniem.

You may also like

Zostaw komentarz