Start Stylowy dzieciakTo się nosi Ubrania z Doktor Dosia

Ubrania z Doktor Dosia

przez Monika Ones
Ubrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor Dosia

Która z małych dziewczynek nie chciałaby zostać lekarzem, podobnie jak popularna wśród dzieci serialowa Doktor Dosia? Ta troskliwa i opiekuńcza mała lekarka podbiła serca wszystkich milusińskich. Dlatego też akcesoria i ubrania z popularną dziecięcą bohaterką zyskały popularność wśród najmłodszych.

Doktor Dosia to główna bohaterka amerykańskiego serialu animowanego, pt. „Klinika dla pluszaków”. Dosia ma sześć lat i prowadzi klinikę, w której leczy chore zabawki. Jej postać zyskała uznanie wśród większości dziewczynek na całym świecie, które podobnie jak Dosia, chciałyby być lekarkami i pomagać innym.

Ubrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor Dosia

Czym charakteryzują się ubrania z Doktor Dosia?

Ubrania z podobizną bohaterki Dosi to niezwykle barwne elementy dziecięcej garderoby. Ich kolorystyka jest oczywiście „dziewczęca”, czyli różowa i fioletowa, dokładnie taka, jakiej oczekują małe modnisie. Pani doktor Dosia ukazana na ubraniach jest zawsze uśmiechnięta, dzięki czemu jeszcze bardziej wzbudza dziecięcą sympatię. Często towarzyszą jej równie weseli i sympatyczni przyjaciele. Dlatego garderoba z ulubienicą dziewczynek jest bardzo chętnie przez nie noszona.

Ubrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor Dosia

Na jakich ubraniach znajdziemy wizerunek Doktor Dosi?

Doktor Dosia towarzyszy swoim fankom niemalże na każdym elemencie dziewczęcych ubranek. Jej wizerunek znajdziemy zarówno na bieliźnie, rajstopkach czy skarpetkach, jak i na bluzkach, legginsach czy sukienkach. Dla naszych dziewczynek zakupimy również stroje kąpielowe, czapeczki czy rękawiczki z postacią ich ulubionej bohaterki. Postać Dosi zdobi również pajacyki, które przeznaczone są dla najmłodszych. Toteż śmiało można powiedzieć, że ta bohaterka może towarzyszyć naszym milusińskim od najmłodszych lat i być z nimi w każdych okolicznościach. Popularne aukcje i sklepy internetowe wręcz toną w produktach, na których widnieje sympatyczna buzia Doktor Dosi. Pozwólmy więc naszym małym modnisiom wybierać te z nich, które im się najbardziej podobają. Dzięki temu na pewno nie będą kaprysiły podczas ubierania.

Letnie ubrania z Doktor Dosia

Urocza pani doktor ozdabia swoją podobizną wiele letnich dziewczęcych ubranek. Miłośniczki Doktor Dosi mogą wiec nosić garderobę ze swoją ulubienicą zarówno do przedszkola, jak i na co dzień. Szeroki wybór T-shirtów, sukienek, spódniczek, koszulek na ramiączkach czy czapeczek zapewnia małym fashionistkom nieustanny kontakt z ich bohaterką.

Na upalne dni i zabawy w wodzie możemy zakupić dla naszych dziewczynek stroje kąpielowe z Dosią. Na rynku znajdziemy kilka ciekawych modeli, zarówno jedno, jak i dwuczęściowych strojów, a wszystkie w wesołej i barwnej kolorystyce.

Ubrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor Dosia

Doktor Dosia na chłodniejszą porę

Na chłodniejsze dni projektanci dziecięcych ubranek również przewidzieli towarzystwo wesołej lekarki i stworzyli wiele modeli ciepłych i przytulnych strojów z podobizną bohaterki. Tu możemy wybierać spośród bluz, rajstopek, skarpet czy rękawic. Dostępne są również ciepłe czapki, sprzedawane zarówno pojedynczo, jak i w kompletach z kominami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy szukać szalika, który by pasował do czapki. W Internecie nie brakuje również ciepłych piżamek z długim rękawem, dzięki czemu nasza dziewczynka będzie mogła mieć przy sobie swoją ulubienicę, nie tylko w ciągu dnia, ale nawet w nocy.

Ubrania z Doktor Dosia na bal i nie tylko

Dla miłośniczek Doktor Dosi, które wybierają się na bal karnawałowy mamy dobrą wiadomość. Otóż będą mogły na tę okazję przebrać się za swoją bohaterkę. A to za sprawą kostiumów oraz gadżetów z Dosią, które możemy znaleźć na aukcjach i w sklepach internetowych. Dzięki temu nasza mała dziewczynka będzie mogła ubrać elegancki strój lekarski, wziąć stetoskop i torbę lekarską, wyposażoną w niezbędne akcesoria medyczne i czuć się jak prawdziwa Pani Doktor. Po balu asortyment ten z pewnością posłuży również do zabawy w domu. Nasza mała córeczka będzie więc mogła leczyć swoje zabawki, podobnie jak Doktor Dosia. A kto wie, może w przyszłości zaowocuje to zamiłowaniem do pracy w zawodzie lekarza?

Ubrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor DosiaUbrania z bohaterką bajki Klinika dla pluszaków Doktor Dosia

Jeśli więc zastanawiasz się nad prezentem dla swojej córki, wnuczki czy małej kuzynki, doskonałym pomysłem może okazać się ubranie, czy kostium z Doktor Dosia. Taki podarunek z pewnością wywoła radość na twarzy każdej małej dziewczynki, a strój z podobizną bohaterki będzie chętnie nosiła.

You may also like

Zostaw komentarz