Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Wyjątkowe pamiątki urodzinowe

Wyjątkowe pamiątki urodzinowe

przez Redakcja

Jest taka znana polska piosenka Macieja Kosowskiego „Dwudziestolatki”, która znakomicie opisuje osoby mające 20 lat – ludzi pełnych marzeń, lubiących dobrą zabawę, mających plany na przyszłość, zakochanych, cieszących się życiem i młodością. Świat przed dwudziestolatkami stoi otworem, wręcz kłania im się w pas. Dwudzieste urodziny są szczególne – kończą okres nastoletni i zaczynają czas prawdziwe dorosłego życia. Jeżeli wybierasz się na 20-te urodziny i nie wiesz, co kupić w prezencie solenizantowi? Upominkiem, który ucieszy 20-latka, jest album ze zdjęciami. To niezapomniany i wyjątkowy podarunek.

Dwudziestolatki lubią kino, góry, taniec, słońce, gwiazdy, chcą poznawać świat i ludzi. A wszystkie swoje obserwacje zapisują za pomocą zdjęć. Dzięki fotografiom pokazują innym siebie, swoje patrzenie na świat. Czasem zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów i dlatego powinny mieć piękną oprawę w postaci: album na 20 urodziny. Chciałoby się zatrzymać czas, aby zawsze mieć 20 lat. Nie możemy tego zrobić, ale na pewno możemy uwiecznić  cały świat na zdjęciach.

Młodość, radość, optymizm życiowy, uśmiech cechują dwudziestolatków. Wydaje im się, że cały otaczający ich  świat też ma 20 lat.  Młodzi ludzie chcą dosięgać przysłowiowych gwiazd i „zarażać” innych optymizmem. Z drugiej strony 20 urodziny to jeden z przełomowych momentów w  życiu. Kończą się lata nastoletnie, a zaczyna czas, w którym z jednej strony przeżywa się swoje najlepsze, szalone lata i przychodzi czas na ważne życiowe decyzje. To właśnie pomiędzy dwudziestką a trzydziestką zazwyczaj wyprowadza się od rodziców, szuka dobrej pracy, zakłada rodzinę. Jednak zanim do tego dojdzie trzeba wyszaleć się na swoich 20 urodzinach. Fotki z tej niezapomnianej imprezy najlepiej  wkleić do albumu na zdjęcia, który jest specjalnie przygotowany na 20 urodziny. Wystarczy dopasować szablon albumu do planowanego charakteru imprezy i zamówić album. Zdjęcia wklejone do takiego albumu będą jedną w swoim rodzaju pamiątką.

Kiedy najlepszy przyjaciel/najlepsza przyjaciółka kończy 20 lat, trzeba sprawić solenizantowi wyjątkową niespodziankę –  podarować coś, co będzie przypominało o urodzinach przez następne lata i  scementuje przyjaźń. Najlepiej, jeżeli jest to  upominek wykonany samodzielnie, będący wyrazem sympatii. Nie każdy ma talent do robienia małych dzieł sztuki, ale absolutnie każdy może za pomocą szablonu i wybranych zdjęć stworzyć album na 20 urodziny. Skrupulatnie zaprojektowane strony albumu dają pewność unikalności prezentu, prawda? Taki upominek jest niepowtarzalną pamiątką, czymś absolutnie wyjątkowym w kolejki domowych zdjęć. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcia osoby obdarowującej ze solenizantem, wybrać projekt, ewentualnie dodać napisy i zamówić. Nie trzeba ograniczać się do kilku zdjęć- można wybrać dowolną ilość. Sprawdź fotoalbumy na inne okazje!

Tworzenie albumu na 20-te urodziny

Kupowanie prezentu nie musi oznaczać nudnej i męczącej bieganiny po sklepach. Może być znakomitą zabawą – dodawanie zdjęć, tekstów cliparty i bawienie się kolorami z pewnością umilą oczekiwanie na przyjęcie urodzinowe.  Album na zdjęcia na 20 urodziny może być wydrukowany  na eleganckim papierze kredowym i oprawiony w sztywną okładkę z matowym lub błyszczącym laminatem. Album dla przyjaciela może tworzyć kilka osób i wtedy będzie to wspólny prezent od zgranej paczki.

Album pełen wspomnień

Czas biegnie nieubłaganie, ale zawsze zostają wspomnienia. Dlatego album na 20 urodziny to o wiele lepszy upominek niż śmieszne gadżety, gra komputerowa, czy kolekcja filmów. Wspomnienia i zdjęcia są bezcenne, bo opowiadają wycinek naszej historii, zachowują w pamięci młodość i wszystkie utrwalone chwile.  Podczas przeglądania  takiego album po latach łza zakręci się w oku lub pojawi się uśmiech na twarzy.

You may also like

Zostaw komentarz