Start LifestyleDzieciak po godzinach Wyprawka do szkoły – ubrania dla szkolniaka

Wyprawka do szkoły – ubrania dla szkolniaka

przez Redakcja
wyprawka do szkoły
Wakacje są ulubioną porą wszystkich uczniów, jednak jak wszystko to co dobre i one szybko się kończą. Do rozpoczęcia szkoły pozostało już niespełna dwa tygodnie, dlatego warto przejrzeć szafę ucznia i zastanowić się, czy nie trzeba dokupić mu nieco garderoby. Przecież oprócz piórnika i zeszytów, dziecko musi mieć również co na siebie włożyć 🙂

Strój na rozpoczęcie roku szkolnego 

 

Wiadomo, że dzieci kochają luz i swobodę, szczególnie po wakacyjnych szaleństwach, ale akurat tego dnia wypada wyglądać elegancko! Kolorystyka na rozpoczęciu roku zazwyczaj ogranicza się do bieli, czerni i granatu, dlatego dobrze wpasować się w tę tonację. Dziewczynki zazwyczaj ubierają eleganckie sukienki, bądź też ciemnie spódniczki zestawione z białymi bluzkami. Jeśli chodzi o chłopców – najlepiej sprawdzą się ciemne spodnie i biała koszula – mogą to być ciemne jeansy, bądź materiałowe szorty. Ważne by kupowane ubrania wykorzystać jeszcze podczas innych okazji, a nie by był to jednorazowy zakup.

Strój na WF

Ulubiony przedmiot większości dzieciaków także wymaga wyjątkowej oprawy. Idealnie, jeśli można kupić za jednym zamachem cały sportowy zestaw! Najlepiej na zajęciach sportowych sprawdzają się jednokolorowe tshirty zestawione z ciemnymi szortami. Ważne jest by podpisać ubrania naszego dziecka, tak by w ferworze zabawy nie pomyliło się strojem z innymi dziećmi.

Kapcie do szkoły

Wygodne kapcie zapinane na rzepy czy białe tenisówki pasujące do niemal każdej stylizacji? Wybór należy do Ciebie, a raczej Twojego dziecka, bo to ono będzie dziennie w nich chodzić. Wiele szkół wymaga, żeby zmienne obuwie miało białe podeszwy, dlatego warto rozejrzeć się za właśnie takimi.

Worek na zmienne obuwie

Skoro kapcie macie już kupione, nie zapomnijcie o woku, w którym dziecko będzie je mogło przechowywać. Worki mogą wydawać się nudne, ale te z superbohaterami nigdy! Można w nich też przechowywać np. strój na WF, w razie potrzeby kupcie dwa worki – na zmienne obuwie na co dzień oraz kompletny strój do WF.

Plecak do szkoły

Jego zakup to spore wyzwanie, bo czasami musi nam wystarczyć na więcej niż jeden sezon. Jak połączyć wysoką jakość jego wykonania z ciekawym designem? Jakie cechy powinien spełniać dobry plecak? Koniecznie zajrzyjcie do naszego artykułu na ten temat.

Ubrania do szkoły

Po eleganckiej akademii rozpoczęcia roku szkolnego, zacznie się kolejny rok nauki- wtedy najważniejsze, żeby dzieciakom było po prostu wygodnie i swobodnie zdobywać nową wiedzę! Warto więc przejrzeć szafę w poszukiwaniu wygodnych dresów, legginsów, koszulek i cienkich bluz. Sprawdźmy również zapas majtek i skarpetek 🙂

Trzymamy za Was kciuki! ????

You may also like

Zostaw komentarz