Start LifestyleDzieciak po godzinach Zobacz, jak przystroić dom z LEGO na święta!

Zobacz, jak przystroić dom z LEGO na święta!

przez Redakcja

Niedługo wejdziesz na drabinę i zajrzysz na najwyższą półkę w szafie lub zejdziesz do piwnicy po kartony wyciągane tylko raz w roku. Przejrzysz łańcuchy choinkowe, sprawdzisz sprawność światełek i przekopiesz pudełko z bombkami w poszukiwaniu gwiazdy lub czubka. Zanim wyciągniesz swoje sprawdzone i wieloletnie ozdoby choinkowe, pomyśl nad czymś, co w tym roku mogłoby nadać świątecznym dekoracjom zupełnie nowy charakter. Może zdecydujesz się na jeden z wyjątkowych dodatków wykonanych z… klocków LEGO®?

Oczekuj na Boże Narodzenie z wyjątkowym wieńcem adwentowym

W wielu domach w grudniowe wieczory zapalane są świece w adwentowych świecznikach. Blask świeczek jaśnieje w oknach, a kolejno odpalane świeczki przypominają, że minął kolejny tydzień adwentu. Chcesz w tym roku podejść do tej tradycji inaczej niż zwykle? Wspólnie z rodziną złóżcie wyjątkowy wieniec adwentowy od LEGO, a następnie każdej niedzieli umieszczajcie w nim kolejną adwentową świeczkę. Realistyczny stroik z bezpiecznymi świecami będzie doskonałym symbolem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i nauką cierpliwego oczekiwania dla dzieci w każdym wieku. Po zakończeniu adwentu wyjmijcie świeczki i powieście stroik na drzwiach. Piękny, zielony wieniec z czerwoną kokardą będzie witał gości, którzy odwiedzą Was w świąteczne dni.

Ekologiczna i wieloletnia choinka z klocków LEGO®

Nie masz miejsca w mieszkaniu na rozłożystą choinkę pachnącą żywicą? A może Twoje dziecko chce mieć własne drzewko w swoim pokoju? W tym roku podejdźcie do tematu kreatywnie i złóżcie choinkę gałązkę po gałązce z klocków LEGO®. Do świątecznego drzewka zostały dołączone kolorowe bombki i tradycyjne świeczki, których użycie w tym przypadku nie grozi podpaleniem choinki. Wspólne układanie zestawu LEGO® z choinką z pewnością przyniesie tyle samo frajdy, co ubieranie prawdziwego drzewka. W zależności od potrzeb możecie stworzyć jedną rozłożystą choinkę o wysokości 30 cm lub dwie mniejsze. Świąteczne drzewko z klocków LEGO® posłuży Wam jako wspaniała ozdoba przez wiele lat, a wszystkie świerki lub jodły, których dzięki niemu nie wytniecie, będą w stanie wyprodukować mnóstwo tlenu dla wszystkich mieszkańców lasu i okolicy.

You may also like

Zostaw komentarz