Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka Depilacja laserowa w Skyclinic – zaufaj najlepszym

Depilacja laserowa w Skyclinic – zaufaj najlepszym

przez Redakcja

Depilacja laserowa to zabieg skuteczny i bezpieczny, a także dający długotrwałe efekty. Laser diodowy to jedno z lepszych urządzeń do tego typu zabiegów. Dla kogo jest depilacja laserowa i jak wygląda zabieg? Czy jest to bezpieczny zabieg?

 Gładkie ciało to symbol piękna dla wielu kobiet

 Gładkie i wypielęgnowane ciało, bez nieestetycznych włosków już w starożytności było dążeniem wielu kobiet. Na przestrzeni wieków zmieniały się jedynie metody depilacji, które były mniej lub bardziej inwazyjne. Maszynka jednorazowa do golenia to już klasyka, która codziennie stosuje wiele kobiet, aby pozbyć się niechcianego owłosienia. Usuwanie włosków to codzienny zabieg pielęgnacyjny, a szczególnie latem jest bardzo ważny, bo odsłania się więcej ciała. Czy jednak golenie się popularną maszynką jednorazową to dobra metoda? Być może jest ona prosta i dość szybka, ale codziennie trzeba poświęcić na nią cenny czas. Niektóre Panie golą się nawet dwa razy dziennie, bo mają silne i ciemne włoski, które szybko rosną. Poza tym, maszynka może powodować otarcia skóry i zacinanie. Czy zatem warto pomyśleć o innych metodach? Owszem, bo golenie maszynką daje krótkotrwałe efekty i zabiera codziennie cenny czas. Odpowiedzią na taki problem może być depilacja laserowa.

 Depilacja laserowa – dlaczego warto?

 Przede wszystkim depilacja laserowa przynosi efekty długotrwałe i to jest największy plus tej metody. Może być stosowana na różne partie ciała, nawet te najbardziej delikatne jak twarz. Zamiast wyrywać włoski z twarzy pęsetą, można po prostu wykonać depilację laserową. Po drugie taki zabieg jest całkowicie bezbolesny w przeciwieństwie na przykład do bolesnego woskowania. Za pomocą kilku zabiegów można pozbyć się niechcianych włosków na długi czas. Gładkie ciało jest także łatwiejsze do utrzymania higieny osobistej. Codzienna oszczędność czasu będzie duża, biorąc pod uwagę golenie maszynką dwa razy dziennie. Ponadto jest to jedyna słuszna metoda do usuwania włosków z delikatnych miejsc, która nie powoduje podrażnień i działa długotrwale. Komfort gładkiego ciała jest na tyle duży, że naprawdę warto pomyśleć o zabiegach depilacji laserowej w klinice, która specjalizuje się w takich zabiegach. Takim właśnie miejscem jest Skyclinic.

 Dlaczego wybrać Skyclinic na zabiegi depilacji laserowej?

 Skyclinic to profesjonalna klinika medycyny estetycznej, która jest dumnym posiadaczem wyróżnienia ARTAS CLINICAL EXCELENCE. Mogą się nim pochwalić tylko najlepsze kliniki na całym świecie. Skyclinic zajmuje się nie tylko profesjonalnymi zabiegami na ciało i twarz, ale także zaawansowaną kosmetologią, medycyną estetyczną i transplantacją włosów. Zabiegi w tej klinice są w pełni bezpieczne i dają doskonałe rezultaty estetyczne. Jednym z popularnych zabiegów jest właśnie depilacja laserowa. Cieszy się ona dużym powodzeniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Nic dziwnego, bo z problemem zbędnego owłosienia zmaga się praktycznie każdy. Dla większość osób usuwanie owłosienia jest kłopotliwe i czasochłonne, a dążenie do gładkiej skóry to podstawa codziennej pielęgnacji.

 Na czym polega depilacja laserowa w Skyclinic?

 Aby usunąć zbędne włoski, laser diodowy musi wielokrotnie działać na strukturę włosa i wtedy ją uszkadza. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, należy wykonać zabiegi w seriach. Pacjent nie odczuwa bólu w trakcie zabiegu i jest to dla niego komfortowa procedura. Cała czynność trwa od kilkunastu do 30 minut, w zależności od tego ile trwa skanowanie laserem jednego miejsca. U kogo można osiągnąć najlepsze efekty? U osób mających jasną karnację i ciemne włosy, bo wtedy laser lepiej wyłapuje włos. Komfortowe warunki w klinice i doświadczeni lekarze sprawią, że pacjent będzie szybko cieszył się efektami zabiegu czyli gładką skórą na dłużej. Nowoczesna kosmetologia może wiele zaoferować pacjentom, którzy chcą mieć widoczne i szybkie efekty zabiegów.

Co jeszcze należy wiedzieć o depilacji laserowej?

 Przed zabiegiem, kosmetolog przestawia pacjentowi cały plan zabiegu i ogląda miejsce, które będzie poddane depilacji. Czasem goli się obszar, gdzie będzie wykonana depilacja. Chłodząca głowica szafirowa zwiększa komfort w trakcie zabiegu i dlatego znieczulenie nie jest potrzebne. Kosmetolog przykłada emiter do skóry pacjenta, który emituje falę lasera diodowego. O mocy fali decyduje kosmetolog, biorąc pod uwagę parametry indywidualne takie jak odcień skóry i włosa, a także uzyskanie jak najlepszych efektów. Sugeruje się wykonanie 2 lub 3 zabiegów, aby uzyskać pożądane rezultaty. Zabieg nie jest inwazyjny ani bolesny, a także nie ma skutków ubocznych, dlatego nie posiada właściwie żadnych minusów i decyzja nie powinna być trudna. Czy takie zabiegi są skuteczne? Owszem, bo laser niszczy strukturę włosa, a jeśli kiedyś on odrośnie to będzie słabszy. W przypadku golenia maszynką część włosa jest jedynie ścinana. Zabiegi wystarczy powtarzać co 6-10 tygodni, co jest bardzo wygodne dla pacjenta. Co ważne, można golić miejsce zabiegowe, a to duży komfort dla pacjenta.

 Dla kogo jest zabieg depilacji laserowej?

 Właściwie dla każdej osoby, która nie czuje się komfortowo ze swoim owłosieniem i marzy o gładkiej skórze. Niezależnie czy jest to kobieta, która chce usunąć włoski z okolic intymnych czy też mężczyzna, któremu przeszkadzają włosy na plecach, to zabieg dla każdego. Dużą motywacją jest także chęć zaoszczędzenia cennego czasu poświęconego na golenie, który można wykorzystać lepiej. Czasem pojawiają się także wskazania medyczne do depilacji laserowej. Są to tendencja do wrastania włosów, zapalenie okołomieszkowe lub pewna nadwrażliwość skóry, która jest mocno podrażniona po goleniu mechanicznym. Same względy estetyczne są tutaj wystarczającym powodem do zabiegu. Tak samo Panowie mogą czuć się mniej komfortowo z powodu nadmiernego owłosienia, jak i Panie. Owłosienie to coś, co może obniżać poczucie pewności siebie i wpływać na swobodne zachowanie. Dlatego nie należy zwlekać z decyzją, jeśli gładkie ciało ma być źródłem zadowolenia i lepszego samopoczucia. Specjaliści ze Skyclinic fachową wykonają zabiegi i pomogą pacjentowi uzyskać jak najlepsze efekty. Atmosfera zabiegu jest komfortowa i pacjent nie będzie się czuł skrępowany, nawet jeśli zabieg dotyczy wrażliwych miejsc intymnych.

You may also like

Zostaw komentarz