Start LifestyleKącik małego czytelnika Książka dnia – Miłość / Desbordes Astrid

Książka dnia – Miłość / Desbordes Astrid

przez Redakcja
Książka dla dzieci Miłość Desbordes Astrid

Nie mogło być inaczej – dziś będzie książka o miłości. Jednak wyjątkowa książka o miłości, bo „Miłość” autorstwa Desbordes Astrid opowiada o miłości rodzicielskiej 🙂 Książeczka dedykowana jest małym dzieciom, które choć doskonale wiedzą o tym, że rodzice je kochają – uwielbiają o tym słuchać. Są takie dni, kiedy zdarza im się być niegrzecznymi, bądź po prostu mają gorszy dzień – wręcz potrzebują zapewnień o bezgranicznej miłości. A jak wiadomo – miłość rodzica jest bezwarunkowa ♥

Książka dla dzieci Miłość Desbordes Astrid

Miłość mamy do dziecka

Relacja matki z dzieckiem jest niezaprzeczalnie jedną z najgłębszych relacji, jakie kiedykolwiek mogły powstać na świecie. Takiej więzi nie jest w stanie nic zastąpić, choć maluchom często się wydaje, że mamusie tak kochać mocno nie mogą. Mały Archibald również tak myślał, ale po rozmowie z mamą chyba zrozumiał, że jest zupełnie inaczej. Każdy rodzic skrywa swoją małą tajemnicę, sekret o bezwarunkowej miłości.

„Miłość” to książeczka prosta, aczkolwiek niesamowicie wzruszająca i przejmująca. Krótkie zdania zdradzają wielkie uczucie, jakim każdy rodzic darzy swoje potomstwo. I choć wydaje nam się oczywiste, że nasze dziecko wie o tym, że je kochamy – jemu czasem wydaje się inaczej. Dzięki wspólnej lekturze tej książki upewnimy naszego malucha w tym, że bez względu na to co zrobi, czy jesteśmy blisko siebie, czy daleko – kochamy go najmocniej na świecie. Nie musimy ograniczać się do przykładów z książki – możemy dodać własne przykłady, doskonale znane wyłącznie nam i naszemu dziecku.

Tu wart kupić „Miłość”

Książeczkę „Miłość” autorstwa Desbordes Astrid znajdziecie w wielu internetowych księgarniach. Bardzo dobrą cenę oferuje księgarnia internetowa taniaksiazka.pl 🙂 Zapłacicie za nią nieco powyżej 20zł, czyli około 10zł taniej, niż cena rynkowa.

Książka dla dzieci Miłość Desbordes Astrid środek Książka dla dzieci Miłość Desbordes Astrid środek

Z pewnością każdy maluszek ucieszy się z zapewnień mamusi o jej miłości – nawet gdy jest niegrzeczny, nawet gdy mamie zdarzy się zezłościć, czy na niego nakrzyczeć – bez względu na wszystko – jest największym skarbem w jej życiu.

Bo mama to jedyna osoba na świecie, która pokochała Cię jeszcze zanim Cię poznała ♥

  • Rok wydania: 2016
  • Ilość stron: 44

You may also like

1 komentarzy

Zuzanna 16 lutego 2018 - 18:56

Mam książeczkę „Miłość” i uwielbiamy z moją córeczką czytać ją na dobranoc. Każdemu polecam!

Odpowiedz

Zostaw komentarz