Start Stylowy dzieciakTo się nosi Kurtka przejściowa dla dzieci

Kurtka przejściowa dla dzieci

przez Redakcja
kurtka przejściowa dla dzieci jesień dziecko

Każdy z nas, niezależnie od wieku czy płci, ceni sobie wygodę oraz praktyczność związaną z ubiorem. Doskonałe zastosowanie, podczas zmieniających się warunków pogodowych w okresie wiosennym lub jesiennym, posiadają kurtki przejściowe. Ich przeznaczeniem jest okrycie tułowia, które ma chronić przed wiatrem i deszczem. Kurtki przejściowe bardzo często szyte są z materiałów odpkurornych na wodę, dzięki czemu zabezpieczają przed wychłodzeniem. Zazwyczaj długość kurtek sięga do pasa, lecz modeli jest co niemiara. W różnych fasonach, wzorach i kolorach.

Kurtka przejściowa dla dzieci

Kurtka przejściowa dla dzieckaDzieci w okresie wiosennym lub jesiennym szczególnie narażone są na różnego rodzaju infekcje czy przeziębienia. Warto więc je chronić, zakładając im ciepłe kurteczki przejściowe. Często możemy się spotkać z kurtką przejściową, w której producent zastosował opcję dwustronną. Oznacza to, że nasze dziecko może nosić ją zarówno na prawej, jak i na lewej stronie. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo do kurtek przejściowych, które dziecko z powodzeniem może nosić w chłodniejsze dni lata, producenci dodają elementy odblaskowe. Umieszczane są np. na lamówkach u dołu kurteczki lub na rękawach. Takie zastosowanie wspomaga również bezpieczeństwo dziecka.

Większość kurtek przejściowych posiada wypełnienie poliestrowe, popularne dla tego rodzaju garderoby. Producenci stosują je, ponieważ poliester skutecznie zabezpiecza przed chłodem.

Kurteczka przejściowa może być z odsuwanym czy odpinanym kapturem lub bez, a z kolei kaptur może być obszyty, np. futerkiem (wersja zwłaszcza dla dziewczynek). Wybór kurtki musi być decyzją popartą upodobaniami dziecka. Nie może to być zakup dokonany bez konsultacji z naszym podopiecznym, ponieważ w najgorszym wypadku dziecko nie będzie chciało zakładać kurteczki.

Za ile i gdzie kupić kurtkę przejściową dla dziecka?

Szeroki wybór modeli oraz duża rozbieżność cenowa sprawiają, że możemy mieć dosłownie taką kurteczkę, o jakiej marzy nasze dziecko. Sklep 5.10.15. posiada w swojej ofercie dziecięce kurtki przejściowe w cenie 50 zł – 85 zł. W Smyku można je dostać w kwocie 55 zł – 100 zł w okresie trwających wyprzedaży. Sieć Coccodrillo ma w asortymencie nieco droższe kurteczki w cenie ok. 150 zł. Natomiast wyższa półka okrycia wierzchniego, które znajdziemy na Zalando, ceni się od 100 zł do nawet 540 zł. Należy więc zastanowić się, czy warto przepłacać, wiedząc, że nasze dziecko cały czas rośnie.

Kurtka przejściowa dla chłopca

Kurteczki przejściowe dla chłopców charakteryzują się rzecz jasna domniemaną kolorystyką męską. Nierzadko Kurtka przejściowa dla dzieckajednak zdarza się, że kolory powielają się w asortymencie obu płci. Tworząc codzienne stylizacje, warto dopasować kolor kurteczki tak, aby dobrze się komponował z pozostałą częścią ubioru. Polecane są tutaj zwłaszcza stonowane kolory. Ważne jest, aby kurteczka była też funkcjonalna. Musi posiadać kaptur i obowiązkowo kieszenie. Dzieci uwielbiają chować w nich swoje skarby. Niektóre kurteczki posiadają też specjalne zabezpieczenie zamka, które zapobiega ewentualnym podrażnieniom przy szyi dziecka. To bardzo ważny aspekt. Chłopcy zwykle są bardziej ruchliwi, dlatego też należy zadbać o to, aby było im wygodnie.

Kurtka przejściowa dla dziewczynki

Kurtka przejściowa dla dzieckaDziewczynki zwracają szczególną uwagę na wizualny wygląd ubrań. Dlatego kurtki przejściowe dla nich muszą być przede wszystkim w ich ulubionych kolorach. Z tego względu powstało tak wiele modeli, wykorzystujących motywy kwiatowe, wzory, a także wszelkie jaskrawe kolory. Kurteczki są lekko ocieplane, wykonywane w większości z wiatroszczelnego i wodoodpornego materiału. Mogą być gładkie lub pikowane. Zakres jest szeroki. Bardzo funkcjonalne okazują się być kurteczki przejściowe zapinane na napy. Proponowany przez producentów nowoczesny desing sprawia, że dziecko łatwo wyróżnia się wśród rówieśników. Dziewczynki uwielbiają też detale. Wszelkie świecące czy odblaskowe elementy sprawiają, że kurteczki cieszą się ogromnym powodzeniem. Uwagę przykuwają również dodatki w postaci futerka bądź naszywek.

Kurtka przejściowa dla niemowląt

Niemowlęta w sposób szczególny odczuwają chłód, dlatego też powinniśmy zadbać o odpowiednią ochronę. Kurteczki przejściowe dla najmłodszych wyposażone są w polarową podszewkę, a ich materiał nie przepuszcza wody ani wiatru. Możemy więc być spokojni, że naszemu maluszkowi będzie ciepło. Ubranko poza walorami Kurtka przejściowa dla dzieckatechnicznymi, fantastycznie się prezentuje, dodając szkrabowi elegancji. Kurteczka powinna posiadać kaptur, który ochroni główkę dziecka przed wiatrem. Kolorystyka jest tu dowolna, zależy głównie od upodobań rodziców. Wypełnienie kurtki przejściowej dla niemowląt, tak jak w przypadku starszych dzieci, stanowi poliester.

Kurteczki przejściowe dla niemowlaków oferuje np. sklep 5.10.15. w cenie 40 zł – 50 zł. W TXM znajdziemy kurteczki w bardzo przystępnych cenach oscylujących między 20 zł – 40 zł. Popularne aukcje internetowe także posiadają w swoim asortymencie szereg różnych modeli w szerokim zakresie cenowym od 26 zł do nawet 150 zł.

You may also like

Zostaw komentarz