Start LifestyleGadżet dla mamy i dziecka La Millou Aspen Winterproof

La Millou Aspen Winterproof

przez Redakcja
śpiwór zimowy do wózka la millou aspen winterproof

Zbliżają się pierwsze poważne chłody. Jeśli Wasz maluch dopiero co pojawił się na świecie, czy też ma dopiero się pojawić koniecznie musicie zaopatrzyć się w cieplutki śpiworek do wózka. My niezmiennie zakochani jesteśmy w produktach marki La Millou, a w ofercie firmy właśnie pojawił się nowy produkt – śpiwór zimowy do wózka do zadań specjalnych 🙂

Śpiwór zimowy Aspen Winterproof

śpiwór zimowy do wózka la millou aspen winterproof

Stworzony z myślą o zapewnieniu dziecku maksymalnego komfortu podczas spacerów jesienią i zimą. Śpiworek Zimowy ASPEN Winterproof to śpiwór do zadań specjalnych.

Chroni przed zimnem wiatrem, deszczem i śniegiem. Dzięki dwóm zintegrowanym elementom: części górnej i dolnej śpiworek rośnie razem z dzieckiem – starczy na cały okres wózkowania. Jest to model 3w1 – dedykowany do gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego. Sprawdzi się również doskonale jako śpiworek do sanek.

Nowy, modułowy model śpiworka zimowego ASPEN Winterproof uszyty jest ze specjalistycznych,trwałych materiałów.

Dodatkowo, w śpiworku zastosowano wysokiej jakości gumowane zamki personalizowane logiem La Millou. Dzięki otworom z tyłu pasuje do większości wózków z 5punktowym systemem zabezpieczeń. Śpiwór Aspen Winterproof posiada również dodatkową zakładkę z materiału, z tyłu kapturka, którą zakłada się na oparcie wózka aby uniemożliwić zsuwanie się śpiworka podczas użytkowania .

Kolorystyka serii ASPEN Winterproof pozwala na łączenie ze sobą akcesoriów ze wzorów velvetowych oraz ortalionowych ze wzorem La Millou. Do kompletu można dokupić mufki podłużne lub mufki rękawice a nawet torby i organizery Feeria czy plecaki DOLCE VITA.

Mufka do wózka Aspen

mufka do wózka la millou aspen winterproofDo kompletu z śpiworkiem polecamy cieplutką mufkę na ręce. Mufka z serii ASPEN Winterproof to wiatro i wodoodporna ochrona dla rąk podczas jesiennych i zimowych spacerów. Po bokach zamiast nap zastosowano wygodne zamki, dzięki czemu jest jeszcze bardziej szczelna i lepiej dopasowuje się do grubości pałąka wózka.Na górze zapinana na dodatkowe napy. Mufka uszyta jest ze specjalistycznych, trwałych materiałów:

 zewnętrzna pikowana warstwa to wodoodporny ortalion z designerskim wzorem La Millou,

 wnętrze mufki to miękka warstwa eleganckiego velvetu

 dodatkowa wewnętrzna warstwa wodoodpornego ortalionu zabezpiecza przed wiatrem, zimnem i wilgocią

 mocne, gumowe zamki posiadające personalizowane pullery z logiem La Millou

 puszyste wypełnienie antyalergiczne 300 gr.

You may also like

Zostaw komentarz