Naklejki do kąpieli

przez Redakcja

Czy Wasze dzieci też lubią się tak bardzo kąpać jak moje? Choć woda robi się coraz chłodniejsza, nie przeszkadza im przesiadywanie w wannie nawet przez godzinę. Dlaczego? Ponieważ stale wymyślają sobie nowe zabawy, bądź też zabierają do kąpania ciekawe zabawki. Naszym ostatnim odkryciem są naklejki do kąpieli. To piankowe, cienkie elementy, które pod wpływem wody przyklejają się do wanny, czy kafelek. Dziś przygotowaliśmy dla Was przegląd najfajniejszych propozycji w tym temacie 🙂

Naklejki do kąpieli – laleczki

Twojemu dziecku znudziły się plastikowe kaczuszki i kąpiel stała się dla niego nudnym obowiązkiem? Piankowe naklejki to nowa i ciekawa propozycja do zabawy w wannie. Kąpiel nie musi być nudna! Gwarantujemy, że z zestawem kąpielowych naklejek dzieci będą chciały jak najdłużej zostać w wannie czy pod prysznicem! (Sprawdzone na moich własnych dzieciach 🙂 )

Zestaw naklejek piankowych daje dziecku możliwość tworzenia różnych ciekawych stylizacji. Za każdym razem stworzony ludzik może wyglądać inaczej! W zestawie znajduje się wiele ciekawych elementów do zmieniania kreacji buty, ubranka i inne dodatki.

Naklejki wykonane są ze specjalnej pianki, która po zamoczeniu w wodzie da się przyklejać do wanny, glazury, szkła kabiny czy okna a nawet do siebie. Elementy nie toną, więc można również bawić się nimi na powierzchni wody.

Świetna zabawa gwarantowana!

W zestawie znajduje się siatka, dzięki której po skończonej zabawie łatwo utrzymać naklejki w porządku. Wystarczy, że dziecko schowa je do siatki i przyczepi do płytek, aby wyschły. Siatka ma uchwyt do powieszenia na górze oraz dwie przyssawki.

Naklejki do kąpieli – zwierzątka

Zestaw kąpielowych naklejek do zabawy w wannie to propozycja na urozmaicenie codziennych czynności dziecka. Od dzisiaj kąpiel w wannie nie będzie nudna a radosna i przyjemna, nie tylko dla dzieci 🙂 Proponowany przez nas zestaw naklejek ze ” Zwierzątkami” to 31 elementów do przyklejania na ścianę wanny, do płytek, szkła lub ciała. Wystarczy naklejki zmoczyć w wodzie i przykleić. Krajobraz w łazience zmieni się za każdym razem i dziecko będzie przy tym świetnie się bawiło. Elementy do naklejania wykonane są ze specjalnej pianki, bezpiecznej dla ciała dziecka. Naklejki utrzymują się na wodzie, nie toną, więc można również bawić się nimi na powierzchni wody.

Zestaw „Zwierzątka” to możliwość tworzenia bardzo oryginalnych zwierzątek i stworków. Naklejki zostały przygotowane tak, aby układać zwierzęta z kilku części, a to co zostanie stworzone może przypominać prawdziwe zwierzęta, albo coś zupełnie do nich niepodobnego 🙂 Wszystko razem sprawia, że zabawa daje nieskończenie wiele możliwości zabawy oraz jest ekscytująca. Za każdym razem może powstać coś innego.

Zestaw zawiera 31 naklejek i siatkę. Siatka wyposażona została w uchwyt na górze i dwie przyssawki. Siatka sprawia, że po zakończonej zabawie łatwo utrzymać zabawki w porządku. Wystarczy schować elementy do siatki i przyczepić do płytek, aby wyschły.
Zabawka jest lekka i nie zajmuje duża miejsca, z łatwością można ją ze sobą zabrać np. do babci.

Naklejki do kąpieli – śmieszne twarze

Produkty Aqua Studio rozwijają w dziecku zamiłowanie do twórczej zabawy nawet podczas kąpieli. Teraz każda kąpiel jest również doskonałą zabawą! Zestaw pełen jest super naklejek do zabawy podczas kąpieli. Namocz w wodzie i baw się przyklejając naklejki do kafelków łazienkowych lub wanny. Dobierz do twarzy oczy, nos, usta, fryzurę i dodatki. Spróbuj skompletować jak najśmieszniejszą aranżację!

Zawartość:

– 3 naklejki w kształcie postaci,

– 29 naklejek w kształcie elementów twarzy.

Naklejki do kąpieli – liczby

Nauka liczb nigdy jeszcze nie była tak prosta! Poznaj liczby 1-10 z naklejkami w kształcie balonów. Przyklejaj je do wanny w kolejności malejącej, rosnącej lub dodawaj do siebie! Zawartość:

– 10 piankowych naklejek w kształcie balonów z numerami,

– 5 naklejek w kształcie motyli,

– 2 naklejki w kształcie chmur,

– 2 naklejki w kształcie ptaków,

Naklejki do kąpieli – alfabet

Wieczorne dziecięce kąpiele w wannie to rytuał, który może stać się nie tylko codziennym obowiązkiem, ale też szansą na fantastyczną zabawę w wodzie! Wystarczy namoczyć piankowe elementy w wodzie, a następnie przykleić je do wanny lub do kafelków łazienkowych. To ciekawy pomysł na naukę alfabetu oraz składanie nowych słów z kolorowych liter.

Przyczepione literki można łatwo odkleić i zmienić ich położenie. Taka zabawa to wyjątkowa frajda dla dzieci, nawet tych, które do tej pory nie przepadały za zwykłymi kąpielami. Naklejki do kąpieli – Alfabet zapewniają kreatywną zabawę i naukę w wodzie, rozwijają umysł oraz pobudzają wyobraźnię.

Zabawka w pigułce:- do wielokrotnego przyklejania na wannie lub kafelkach łazienkowych
– wystarczy namoczyć naklejki i przyczepić je do wanny lub kafli
– kreatywna zabawa i nauka literek podczas kąpieli
– zawartość zestawu: 26 piankowych naklejek w postaci literek

You may also like

Zostaw komentarz