Start Stylowy dzieciakTo się nosi Reserved Mini Me – ojciec i syn

Reserved Mini Me – ojciec i syn

przez Redakcja
Szukacie identycznych ubrań do stylizacji ojciec i syn? A może nie macie jeszcze prezentu na zbliżający się dzień ojca? Sprawdźcie kolekcję Mini Me Reserved.

Bliźniacze stylizacje dla mamy i córki możemy spotkać już w wielu miejscach, jednak identyczne stylizacje ojciec i syn nadal są rzadkością. Dlatego spieszymy donieść, że w aktualnej kolekcji Reserved Mini Me znajdziemy idealne t-shirty, które wpiszą się w stylizacje ojciec i syn.

T-shirt dzik i dzikus

Motyw dzikości od pewnego czasu jest bardzo popularny wśród koszulkowych napisów. Dlatego nie mogło go zabraknąć również w ofercie Reserved. Mamy tu coś dla dorosłego dzika, jak również małego dzikuska 🙂 Białe koszulki z czarnym nadrukiem odnajdą się w każdej garderobie – i tej małej, i tej dużej.

koszulki ojciec i syn reserved mini me dzik dzikuskoszulki ojciec i syn reserved mini me dzik dzikus

T-shirt big man i little man

Jeśli kiedyś zdarzyło się Wam szukać koszulek dla taty i syna to z pewnością trafiliście właśnie na ten motyw. Big man i little man to kultowy zestaw t-shirtów, który powinien znaleźć się w każdej rodzince. Koszulki utrzymane są w baseballowym klimacie. Z przodu gładkie, z tylu z napisem.

koszulki ojciec i syn reserved mini me big man

Prezent na dzień ojca – T-shirt I am a legend

Kolejna propozycja jest dla legend – tych obecnych i tych przyszłych 🙂 Legendy to opowiadania przekazywane z pokolenia na pokolenie. Historie o ojcu z pewnością nie raz pojawią się w przyszłości syna, a ojciec nie raz będzie chwalił się osiągnięciami dziecka. Same legendy! 🙂

nowa kolekcja mini me reservedkoszulki ojciec i syn reserved mini me i am the legend

T-shirt Rule maker i rule breaker

Ostatnia z propozycji pokazuje jak wygląda prawdziwe życie ojca z synem – tata ustala i wprowadza reguły, po to by mały łobuz miał co łamać 😉 Koniec końców Rule maker i Rule breaker i tak żyją w zgodzie – i to jest najważniejsze!

koszulki ojciec i syn reserved mini me rule breakerkoszulki ojciec i syn reserved mini me rule maker

Mini me – Gdzie i za ile?

Prezentowane t-shirty pochodzą z oferty sklepu Reserved – dostaniecie je zarówno w punktach stacjonarnych, jak również w sklepie online. T-shirt dla taty kosztuje 39,90zł, zaś dla syna – 29,90zł. Dorosłe modele dostępne są w pełnej rozmiarówce – S-XXL, zaś dziecięce od rozmiaru 92 do rozmiaru 128. Kolekcja oferuje również inne modele koszulek, piżam, a także bliźniacze t-shirty na zbliżający się mudial dla całej rodziny!

You may also like

Zostaw komentarz