Start Stylowy dzieciakTo się nosi Szkolne stylizacje by C&A

Szkolne stylizacje by C&A

przez Redakcja

Szkolna stylizacja dla dużej dziewczynki

Luzackie trendy na nowy rok szkolny | Blog C&A

Piegi na nosie, okulary przeciwsłoneczne i zapach kremu do opalania – wakacje rządza się swoimi prawami. Kostium kąpielowy, na to T-shirt i szorty, i już można wybrać się na odkryty basen. Ale kiedy wakacje się kończą, trzeba nieco zmienić styl. Jaki styl wybrać w nowym roku szkolnym?. Jedno jest pewne: strój w pierwszym dniu roku szkolnego musi być nieskazitelny. Dlatego przedstawiamy absolutnie obowiązkową pozycję w garderobie: supermodną kurtkę motocyklową. Nowy semestr, nowe przedmioty, nowi koledzy… Nieważne, co przyniesie nowy rok szkolny. Cokolwiek się stanie, z tą kurtką najlepsze stopnie ze stylu masz jak w banku. Luz i gra stylistycznych kontrastów: swobodny dżins z subtelną sukienką w kwiaty lub wersja na luzie z szykownym T-shirtem. Ta modna rzecz w okamgnieniu zmieni drogę do szkoły w najprawdziwszy wybieg! Zazdrosne spojrzenia i nowi fani gratis. Scena wolna, można zaczynać nowy rok szkolny.

Szkolna stylizacja dla małej dziewczynki

Luzackie trendy na nowy rok szkolny | Blog C&A 

Wreszcie idziesz do szkoły lub zaczynasz kolejną klasę. Spotkasz tam nowych kolegów, nauczysz się mnóstwa nowych rzeczy, no i od teraz już oficjalnie nie jesteś mała! Poza tym warto też będzie pokazać innym, jak bardzo się ostatnio zmieniłaś. Nie tylko urosłaś; już wiesz, co lubisz, a czego nie. Radzenie sobie z tym to źródło sporego stresu: w domu, z rodzicami i w szkole. No, ale stres w szkole? Zaraz po wakacjach? Mowy nie ma! A na pewno nie z tym ubraniem. Ta miękka, modna rzecz to dokładnie to, czego potrzebujesz, żeby zrobić wrażenie, gdy wrócisz do szkoły. Różowa kurtka pasuje równie dobrze do ładnej spódnicy, jak i do luzackich dżinsów. Oto nasz dobry plan na nowy rok szkolny. Dzianina plus kurtka motocyklowa to zestaw na fali dla wszystkich modnych dziewczyn, idealne połączenie łagodności i luzu. To nie jest zwykła kurtka. To kurtka Girlpower! No, to ruszamy – zaczyna się nowy rok szkolny.

Szkolna stylizacja dla małego chłopca

Luzackie trendy na nowy rok szkolny | Blog C&A

Przez całe wakacje to samo: lody czy orzeźwiająca lemoniada? Basen czy plac zabaw? Rower czy rolki? Ciągle trzeba podejmować jakieś decyzje. Jak spędzimy wakacyjny dzień? Odpoczniemy w domu czy wyjdziemy gdzieś z kolegami? A jak tylko człowiek się przyzwyczai do wolności, wakacje się kończą i trzeba wracać do szkoły. Po dwóch miesiącach fajnie jest znów tu być i zobaczyć kolegów z klasy, przyjaciół, którzy wrócili z wakacji, i nowych uczniów, którzy być może już niedługo zostaną nowymi przyjaciółmi. Zanim jednak wszystko się zacznie, trzeba sobie odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy nowa kamizelka ma być niebieska, czy żółta? Koniec z tym odwiecznym dylematem! Nie trzeba już wybierać. Nasza luzacka, dwustronna kamizelka pozwala upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i jednym ruchem ręki powiesić w szafie dwa świetne ciuchy. Oba przykują uwagę na szkolnym dziedzińcu! Swobodny fason sprawia, że nasza kamizelka doskonale wygląda w zestawach. Można ją łączyć z zabawnymi T-shirtami z nadrukiem, kolorowymi swetrami albo bluzą z kapturem. Nasz dobry plan idealnie pasuje do każdego stylu i każdego stroju. To równanie jest dziecinnie proste: jedno ubranie, dwa kolory, nieskończenie wiele stylizacji!

Szkolna stylizacja dla dużego chłopca

Luzackie trendy na nowy rok szkolny | Blog C&A

Po wakacjach na szkolny dziedziniec wchodzi się stylowo, #likeaboss? T-shirt z zabawnym nadrukiem zapewni to i wiele więcej: nie tylko pełne podziwu spojrzenia kolegów z klasy, ale też wzbogacenie garderoby o nieograniczone możliwości. Nic nie przebije podstawy tej udanej stylizacji: nowego, ulubionego T-shirtu. Sportowy, stylowy czy swobodny – T-shirt można łączyć z wieloma rzeczami. Nawet uczeń, który nie lubi matematyki bez problemu to opanuje. Wynik? Prosta stylizacja, która sprawi, że będziesz najlepszy w klasie. Zatem – witaj, szkoło!

You may also like

Zostaw komentarz