Torba do wózka

przez Nina Slowos

Torba do wózka to nieodzowny element zestawu spacerowego dla mamy i dla dziecka. Przede wszystkim to bardzo praktyczny dodatek, który sprawi, że wszystkie niezbędne rzeczy będziemy mieć pod ręką, a jednocześnie nie będziemy musieli ich nosić. Wiele modeli toreb można wygodnie zamontować na przykład do rączki wózka, albo umieścić w specjalnie przeznaczonym na nie miejscu. Tym samym możemy całkowicie poświęcić się przyjemności przebywania z naszym maleństwem bez dźwigania zbędnego bagażu. Dodatkowo współczesne torby są nie tylko dopasowane kolorystycznie do wózków, praktyczne i pojemne, ale również naprawdę ładne. Mogą być ozdobą i można je wykorzystać jako damską torebkę lub plecak. Posiadają różnego rodzaju rączki, regulowane uchwyty i szelki, niektóre torby można podzielić na mniejsze części, niektóre modele są wyposażone w mniejsze woreczki i kosmetyczki przeznaczone na drobiazgi.

Po co torba?

Niezależnie od tego, czy spacer jest krótki czy dłuższy zawsze powinniśmy być przygotowani na różne niespodzianki i ewentualności. Przede wszystkim w torbie powinny się zmieścić: pieluszka jednorazowa, chusteczki, coś do przebrania (śpioszki lub spodenki), w letni dzień nakrycie głowy, smoczek, grzechotka, picie lub jedzenie, kosmetyki, śliniaczek, klucze, telefon, dokumenty i portfel oraz wiele innych rzeczy, które mogą być potrzebne dzieciom i rodzicom na spacerze. Niektóre torby mają specjalne przegródki na telefon, do przechowywania żywności, a nawet maty do przewijania na wyposażeniu. Torby powinny być przede wszystkim praktyczne i pojemne, ale coraz częściej są również bardzo stylowe.

Torba do wózka Skip Hop

torba do wózka dla mamy, elegancka i praktycznatorba do wózka dla mamy, elegancka i praktycznatorba do wózka dla mamy, elegancka i praktycznatorba do wózka dla mamy, elegancka i praktyczna

Torby Skip Hop charakteryzują się przede wszystkim niepowtarzalnym wyglądem, funkcjonalnością i wytrzymałością. Mają mnóstwo (nawet do 14-tu) dedykowanych kieszonek na portfel, klucze, długopisy, kosmetyki, jedzenie. Dzięki temu łatwiej jest się rodzicom zorganizować i zadbać o porządek.  Dodatkiem do torby jest właśnie turystyczna mata schowana w jednej z przegródek, którą można wykorzystać podczas przewijania maluszka lub jako wodoodporną podkładkę do siedzenia podczas spacerów. Skip Hop może służyć zarówno jako torba na ramię, do ręki (z krótkimi uszami) jak i torba do wózka, którą bardzo szybko i łatwo się mocuje za pomocą specjalnego klipsa. Różne rodzaje toreb spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. W najnowszych modelach kieszonki na napoje są elastyczne i dopasowują się do różnych kształtów butelek. Ważną zaletą tych toreb jest wodoodporność, która sprawia, że nic się nie wyleje na zewnątrz, ale dzięki temu również łatwo jest je utrzymać w czystości.

Torba do wózka Baby Ono

torba do wózka dla mamy, elegancka i praktycznatorba do wózka dla mamy, elegancka i praktycznatorba do wózka dla mamy, elegancka i praktyczna

Torba Baby Ono to kolejna, praktyczna i bardzo kobieca propozycja dla aktywnych mam. Jest zarówno funkcjonalna jak i ładna. Ze względu na design można ją spokojnie nosić jako torebkę i nikt nie rozpozna w niej pierwotnego przeznaczenia. W zależności od modelu torba Baby Ono ma od 9 do 11 pojemnych kieszeni, w tym kieszeń termoizolacyjną, której zadaniem jest jak najdłużej utrzymać temperaturę pokarmu. Duża liczba przegródek pozwala na lepszą organizację i utrzymanie porządku w torbie. Pasek jest odpinany i regulowany. Oprócz tego torba ma dwa uchwyty, można ją więc wygodnie nosić w ręce. Od spodu torba ma małe nóżki, które sprawiają, że można ją bezpiecznie postawić w każdym miejscu. Niezwykle łatwo ją przymocować do wózka dziecięcego. No i do torby dołączona jest mata do przewijania maluszka.

Praktyczne i kobiece

Torby do wózka coraz częściej zaskakują bogactwem kolorów, wzorów i zdobień i coraz bardziej stają się „kobiece” i wytworne, a nie infantylne. Zamiast dziecięcych misiów, kotków czy serduszek są obecnie eleganckie, szyte z najwyższej jakości materiałów, w ciekawych kolorach, trwałe  – z powodzeniem można je nosić jako damskie torebki. Ze względu na ich wytrzymałość i nietypowe przeznaczenie są gotowe znieść więcej i posłużyć kobietom na dłużej.

Są też firmy, które projektują torby w taki sposób, aby szybko mogły się zamienić w plecak, który pasuje zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Panowie niechętnie noszą torebki, które wyglądem mogą przypominać damskie, ale już zwykły plecak – jak najbardziej!

You may also like

Zostaw komentarz