Start Stylowy dzieciakTo się nosi Ubrania z Masha i niedźwiedź

Ubrania z Masha i niedźwiedź

przez Monika Ones
Masha i niedzwiedź - ubrania z bohaterami bajki

Masha i niedźwiedź – ulubieńcy dzieci

Masha i niedźwiedź to sympatyczni bohaterowie bajki, przepełnionej humorem i dobrą zabawą. Opowiada ona o losach dziewczynki zagubionej w lesie oraz jej przyjaciela – niedźwiedzia cyrkowego. Bohaterowie przeżywają mnóstwo różnych ciekawych i zabawnych przygód, które uwielbiają dzieci na całym świecie. Premiera serialu „Masha i niedźwiedź” miała miejsce w rosyjskiej telewizji w 2009 roku. Na polskich ekranach pojawił się w 2014 roku i od tej pory stał się jedną z najbardziej ulubionych bajek wszystkich dzieci.

Popularność bajki sprawiła, że Masha i jej towarzysz zagościli na różnych produktach dedykowanych dzieciom. Na rynku nie brakuje plecaków, piórników, pościeli czy zabawek nawiązujących do tej bajkowej pary. Równie duży jest wybór ubrań dziecięcych z postaciami Mashy i niedźwiedzia.

Bluza z bohaterami bajki Masha i NiedźwiedźBluzka z bohaterami bajki Masha i NiedźwiedźBluzka z bohaterami bajki Masha i NiedźwiedźBluzka z bohaterami bajki Masha i Niedźwiedź

Modne i kolorowe ubrania z Mashą i niedźwiedziem

Świat Mashy i jej przyjaciela jest niezwykle barwny i humorystyczny. I takie też są ubrania, na których pojawiają się te postaci. Ponieważ asortyment ten dedykowany jest głównie dziewczynkom, dominują w nim kolory typowo dziewczęce, a więc wszystkie odcienie różu, fioletu i kremu. Ubrania te posiadają duże aplikacje obejmujące większą część ubrania lub tylko niewielkie wstawki z podobiznami bohaterów. Wszystkie są w jasnych, żywych kolorach, które kuszą dzieci swą wielobarwnością i zachęcają do noszenia.

Ponieważ zdecydowana większości ubrań ozdobiona jest dużymi aplikacjami z wizerunkami bohaterów, przy ich zakupie warto zwrócić baczną uwagę na jakość ich wykonania. Dzięki temu unikniemy wycierania się czy spierania nadruku.

Legginsy z bohaterami bajki Masha i NiedźwiedźLegginsy z bohaterami bajki Masha i NiedźwiedźSpodnie z bohaterami bajki Masha i NiedżwiedżSpodnie z bohaterami bajki Masha i Niedżwiedż

Ubrania z wizerunkiem Mashy i niedźwiedzia dla dziewczynek

W ubrania z Mashą i niedźwiedziem ubierzemy każdą dziewczynkę niemalże od stóp do głów. Różowy kolor, który dominuje w linii ubranek z Mashą, wzbudza zachwyt u niejednej małej modnisi, a wesołe twarze bohaterów przypominają o ulubionej bajce. Ubierając garderobę z Mashą i niedźwiedziem, niejedno dziecko marzy o tym, żeby przeżyć choć jedną taką przygodę, jakich wiele przeżyli jego ulubieńcy.

W sklepach stacjonarnych i na aukcjach internetowych kupimy więc zarówno bieliznę, jak i T-shirty, bluzeczki, leginsy czy bluzy z ulubionymi bohaterami naszych dzieciaczków. Miłośniczki Mashy z pewnością ucieszą się również z czapeczek, strojów kąpielowych czy piżamek z kolorowymi aplikacjami ich zwariowanej bohaterki. Dzięki temu każda mała dama może od świtu, aż do nocy mieć na sobie element garderoby ze swoją ukochaną Mashą.

Masha i niedźwiedź na ubraniach chłopięcych

Projektanci odzieży dziecięcej nie zapomnieli i o „męskiej” części miłośników bajki o Mashy i niedźwiedziu. Aplikacje z Bluzka z bohaterami bajki Masha i Niedźwiedźpostaciami bohaterów możemy znaleźć również na niektórych modelach odzieży chłopięcej. Przeważają tu głównie koszulki z krótkim rękawem i bluzki. Wszystko oczywiście w kolorystyce adekwatnej do płci, czyli niebieskiej, zielonej i szarej. W chłopięcych wydaniach Mashy postać bohaterki jest mniej widoczna, a na pierwszym planie znajduje się jej towarzysz, zabawny niedźwiedź. Jednak męskich ubrań z tymi bohaterami jest zdecydowanie mniej niż dziewczęcych.

Gdzie kupimy ubrania z Mashą i niedźwiedziem?

Ubrania z wizerunkiem ulubionych bohaterów naszych maluchów kupimy w wielu sklepach sieciowych oraz na popularnych aukcjach internetowych, gdzie wybór jest naprawdę bardzo duży. Asortyment z Mashą i niedźwiedziem oferują również sklepy 5-10-15. Tu zakupimy zarówno piżamki w różnych zestawach kolorystycznych w cenie 50 zł, jak i bluzy dresowe w kilku fasonach. Do wyboru mamy również leginsy z niewielkimi aplikacjami, jak i te, na których wizerunek Mashy zdobi całą powierzchnie ubrania. Oferta sklepu 5-10-15 dedykowana jest głównie dziewczynkom.

Sukienka z bohaterami bajki Masha i NiedżwiedżStrój kąpielowy z bohaterami bajki Masha i NiedżwiedżPiżama z bohaterami bajki Masha i NiedźwiedźPiżama z bohaterami bajki Masha i NiedźwiedźCzapka z bohaterami bajki Masha i Niedźwiedź

O wielbicielach Mashy i niedźwiedzia nie zapomniała również sieć Smyk. Proponuje ona swoim małym klientkom zarówno kolorowe bluzeczki w cenie od 29 zł, jak i ciepłe, wygodne piżamki w różnorodnej kolorystyce.

Strój z Mashą może okazać się bardzo trafionym prezentem dla niejednego szkraba. Roześmiane twarze bohaterów wywołają uśmiech i zadowolenie na buzi każdego dziecka. Ta garderoba potrafi ożywić i rozweselić nawet najbardziej pochmurny dzień.

You may also like

Zostaw komentarz