Start Stylowy dzieciakTo się nosi Ubrania ze Scooby Doo

Ubrania ze Scooby Doo

przez Nina Slowos
Koc z bohaterami bajki scooby doo

Scooby Doo to amerykański serial animowany o przesympatycznej czwórce przyjaciół – nastolatków –  Fred, Daphne, Velma, Norville – „Kudłaty”, którzy podróżują po świecie i uwielbiają rozwiązywać zagadki kryminalne. Towarzyszy im ich gadający pies Scooby Doo, który jest cudownym towarzyszem podróży i ogromnym tchórzem. Zazwyczaj ucieka przed potworami i duchami, których w firmie jest dużo, ale też podczas tych ucieczek często wpada na rozwiązanie zagadki kryminalnej, nad którą właśnie pracują jego przyjaciele. Film jest produkowany od 1969 roku i nadal przyciąga przed telewizory wszystkie pokolenia. Starsze maluchy od lat z zafascynowaniem śledzą przygody całej kompanii.

Przygody Scooby Doo

skarpetki ze scooby dooTen serial jest dedykowany przede wszystkim małym miłośnikom przygód. Pobudza ich wyobraźnię – dziecko może się na kilkanaście minut znaleźć w dziwnych miejscach, w których czasami jest strasznie, czasami groźnie, ale zawsze są przy nim przyjaciele, a wszystkie historie kończą się jak zwykle szczęśliwie i wesoło. Po wyłączeniu filmu nasza pociecha nadal może mieć przy sobie swoich ulubionych bohaterów w postaci maskotek, gier, zabawek. Może również mieć swojego Scooby Doo na ubraniach.

Pies Scooby Doo

O psim bohaterze często marzą dzieci, które nie mogą mieć własnego zwierzaka. Scooby jest psem dużym, na pierwszy rzut oka dającym poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie śmiesznie bezbronnym i bojaźliwym. Na pewno jest jednak wiernym i wesołym towarzyszem przygód i każde dziecko chciałoby mieć takiego psiaka w domu.

Do szkoły i przedszkola

Jeżeli nasze dziecko chce, aby Scooby Doo towarzyszył mu na co dzień w przedszkolu czy szkole, nie będzie z tym najmniejszego problemu, albowiem najsłynniejszy pies może się znaleźć się na wszystkich możliwych elementach ubrania naszego dziecka – na bieliźnie, na bluzkach, spodniach, dresie, podkoszulkach. Dodatkowo możemy naszemu dziecku dokupić akcesoria i przybory szkolne – plecaki, piórniki, długopisu, linijki, kredki, pisaki, które również mogą przedstawiać szalonego psiaka samego lub z przyjaciółmi.

Noc ze Scooby Doo

Nic tak nie uspokaja dzieci, jak zasypianie ze swoim przyjacielem Scoobym Doo. Nasza pociecha może go mieć nposciel z bohaterami bajki scooby dooa swojej piżamce lub na pościeli, w której śpi. Wieczorem po kąpieli może się wytrzeć w ręcznik Scooby Doo. Może też umyć zęby szczoteczką Scooby Doo. Świat przygody i fantazji może być z naszym dzieckiem przez cały dzień i przez całą noc. W życiu tak, jak w bajce – wszystko jest możliwe.

Gdzie kupimy rzeczy ze Scooby Doo?

Każdy chłopiec uwielbia przygody, marzy o rozwiązywaniu zagadek, walce ze złem. Strój może podkreślać te zainteresowania i dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa. Dla naszych milusińskich ubrania z tym olbrzymim żółtym psiakiem możemy kupić zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Scooby Doo jest cały czas na topie, więc w każdym sklepie z odzieżą dziecięcą na pewno znajdziemy coś, co zadowoli nasza pociechę.

Ceny

Ceny akcesoriów i ubranek są różne w zależności od sklepu.

W 5.10.15 kupimy na naszego malucha ręcznik ze Scooby Doo za 32 zł., koc za 34 zł. lub pościel za 80 zł.

W SMYKU dostaniemy piżamkę dla chłopca z ulubionym bohaterem za 50 zł., bluzkę z długim rękawem za 30 zł., majtki Scooby Doo – 5 sztuk w opakowaniu –za 50 zł., rękawiczki za 30 zł., czapkę za 40 zł., bluzę ciepłą za 70 zł., kapcie po domu lub do przedszkola ze Scoobym Doo dla malucha za 50 zł. parasolkę za 21 zł.

bokserki dla chłopca ze scooby dooCeny w Internecie są troszkę niższe, ale należy pamiętać, aby zwracać uwagę na jakość zakupionych rzeczy tak, aby służyły naszemu maluchowi jak najdłużej, i dokonywać zakupu u sprzedawców, którzy mają jasno określone zasady zwrotu lub wymiany towarów. Dobrze też, jeżeli możemy się wcześniej zapoznać z tabelą rozmiarów.

Na Allegro możemy więc kupić piżamkę za 30zł, za 35 zł. i za 49 zł., T-shirt za 15 zł. lub 19 zł. – w zależności od rozmiaru i nadruku, a kąpielówki bokserki rozmiar 98 cm za 22 zł. Na koniec śmieszne skarpety bawełniane za 5,90 zł.

Ceny nie zawsze są niskie, ale pomyślmy o tym, ile radości możemy sprawić naszemu dziecku kupując mu rzeczy ze Scooby Doo.

You may also like

Zostaw komentarz