Start Stylowy dzieciakCo na głowie Modne fryzury dla dziewczynki

Modne fryzury dla dziewczynki

przez Redakcja
Modne fryzury dla dziewczynki

Wiele mam od urodzenia zapuszcza włosy swoim córeczkom. Długie włosy u małego dziecka, szczególnie te gęste i grube, wyglądają cudownie – przeróżne koki i warkocze każdej młodej damie dodają uroku. Jednak tylko mama wie, ile z tymi fryzurami wiąże się krzyków i łez dziecka, ponieważ więszość z maluchów nie lubi się czesać, a szczególnie rozczesywać. Dlatego warto rozważyć przycięcie włosów córeczki i stworzenie na jej głowie fantazyjnej, a zarazem wygodnej fryzurki na co dzień. Jakie są teraz modne fryzury dla dziewczynki?

Jaka długość włosów najlepsza dla dziewczynki?

Dziecięce włoski są delikatne i miękkie, dlatego ładnie układają się w dobrze przyciętej fryzurce. Wśród dziewczęcych fryzur króluje zdecydowanie długość do ramion – rozpuszczone włoski nie są ciężkie i nie przeszkadzają w funkcjonowaniu dziecka, a jednocześnie są na tyle długie, że w razie potrzeby można je związać w kucyk. Taką długość łatwo również zapleść w warkocz/warkocze – na całości, bądź części włosów. Jeśli zaś nasza córeczka ma niewiele włosków, lub też jest zdecydowaną przeciwniczką czesania fryzur – polecamy ściąć włoski na krótko 🙂

 

Modne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynkiModne fryzury dla dziewczynki

Najmodniejszą fryzurą, podobnie jak i na dorosłych głowach, jest nadal bob i long bob – dziewczynki wyglądają cudownie w opadających w przód włoskach, które jednocześnie dają się nadal spiąć w koka. Fryzura ta jest elegancka, a jednocześnie bardzo dziewczęca. Świetnie prezentują się także włosy przycięte na prosto, mniej więcej do ramion. Je również możemy dowolnie układać i zawsze będą wyglądać ładnie. A co powiecie na krótkie cięcie? W tym temacie także mamy ciekawe propozycje. Możecie zostawić dłuższą grzywkę i krótszy tył, a córeczka będzie wyglądać na prawdę efektownie.

Fryzury dla dziewczynki – gdzie je wykonać?

Oczywiście – u dobrego fryzjera – w domu, bądź salonie fryzjerskim. Wiemy, że nie wygląda to nazbyt skomplikowanie, jednak uwierzcie – dobrze obciąć włosy to sztuka – nie próbujcie tego w domu 😉 O ile głowę małego chłopca można potraktować maszynką, o tyle włosami małej księżniczki powinien zająć się fryzjer 😉 Wybierzcie stylistę z podejściem do dzieci, a córeczka będzie wspominać wizytę u fryzjera z uśmiechem na twarzy.

 

*źródło zdjęć: therighthairstyles.com

You may also like

1 komentarzy

Ewka 20 grudnia 2017 - 18:42

Super już wiem jak następnym razem obetnę córeczkę ????

Odpowiedz

Zostaw komentarz