Start Lifestyle Spersonalizowany album na zdjęcia dziecka

Spersonalizowany album na zdjęcia dziecka

przez Patrycja Hoffmann
Album na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęcia

Kiedyś czarno-białe, dziś z mnóstwem kolorów i różnym poziomem nasycenia. Kiedyś zapisywane na kliszy, którą wywoływało się w specjalnych punktach fotograficznych, a dziś do odnalezienia na kartach pamięci. Zdjęcia są niesamowitą pamiątką, ale też doskonałym utrwalaczem wspomnień. Dzięki nim możemy z łatwością przypomnieć sobie, co działo się kilkanaście lat temu, a także jak zmienił się nasz maluch od chwili narodzin, aż do dziś. Fantastyczną pamiątką na lata będzie spersonalizowany album na zdjęcia dziecka. Możecie go przygotować samodzielnie, albo kupić w sklepie z dziecięcymi akcesoriami. Zastanawiacie się czym różni się od normalnego albumu i dlaczego robi tak oszałamiającą karierę wśród rodziców? Zaraz wszystko wyjaśnimy! To będzie fenomenalny prezent dla każdego rodzica, na przykład z okazji baby shower, albo narodzin maluszka. Zapewniamy, że mamusie będą chciały wklejać do niego zdjęcia każdego dnia!

Album na zdjęcia dziecka

Kto z nas nie lubi sięgnąć do rodzinnego albumu i zobaczyć jak zmienili się członkowie naszych rodzin? Dzięki takiej książeczce możemy opowiedzieć swoim maluchom o członkach rodziny, których już z nami nie ma, albo wyjechali za granicę. Pokazujemy ciocię, która 20 lat temu nosiła bluzkę modną w tym sezonie, mamę, która właśnie wróciła ze szpitala ze swoją małą pociechą, czy dziadków w dniu ślubu. Zdjęcia pozwalają nam zachować wspomnienie tego, co już za nami. Warto więc przygotować album na zdjęcia dziecka, zanim jeszcze pojawi się na świecie. Dzięki temu stworzymy historię, którą będziemy mogli opowiadać w przyszłości głównemu bohaterowi. W takim albumie powinno znaleźć się również zdjęcie przed pojawieniem się na świecie, w postaci USG, albo sesji brzuszkowej mamy! Pomyślcie o tym już teraz, ponieważ może to być doskonały upominek dla Waszego dziecka! Tyle pięknych wspomnień zebranych w jednym miejscu wywoła uśmiech nawet u tej mniej sentymentalnej części młodzieży!

Personalizowany album dostępny w sklepie

Propozycje takich albumów znajdziemy w wielu sklepach online. Zacznijmy od okładki. Tak naprawdę możemy zamówić różnego rodzaju okładki – zarówno ze spersonalizowanym napisem, jak i zdjęciem! Wszystko zależy od kreatywności rodziców. Ale to nie wszystko, ponieważ ważny jest także środek. Wiele ofert przygotowanych jest uniwersalnie. My jednak szukamy czegoś wyjątkowego! Każde ze wspomnień jest warte zapamiętania, ale te najważniejsze powinny być uwiecznione. Na kartach spersonalizowanych albumów znajdziemy takie podpisy jak: „jestem już na świecie!”, „mój pierwszy krok”,czy „mam już pierwszy ząbek”! Z pewnością będzie to bardzo atrakcyjna forma do przeglądania w przyszłości. A takich okazji do fotografowania jest najwięcej w pierwszym roku życia dziecka. Zadbajcie więc, aby album na zdjęcia dla dziecka został przygotowany według Waszych wskazówek. Dzięki temu uzyskacie oryginalną pamiątkę i uwiecznicie wszystkie, ważne przede wszystkim dla Was momenty. Oczywiście podpowiedzi możecie szukać w gotowych propozycjach.

Fotoksiążka

Chcesz iść z duchem czasu? Oprócz albumu możecie przygotować także fotoksiążkę. Jest to książka wydrukowana dzięki technologii cyfrowej, którą samodzielnie możecie zaprojektować. Oprócz zdjęć istnieje możliwość dodania krótkich podpisów do sytuacji na nich zaprezentowanych. Każdy, kto decyduje się na taką książkę może także przygotować spersonalizowaną okładkę, określić jej format, a także zdecydować, czy życzy sobie twardą, czy miękką oprawę. Taką niespodziankę możecie przygotować w domu, po uprzednim zainstalowaniu aplikacji. Dzięki niej będziecie mieli możliwość postanowienia jak książka ma wyglądać, ustalając jej każdy szczegół. Zdecydowanie jest to piękna pamiątka o wyjątkowym designie. Dodatkowo świetnie wygląda na półce! Możecie tworzyć takie książki pełne wspomnień co roku, aby przygotować wspaniałą kolekcję! Koszt nie jest wcale tak duży, a jeśli będziecie na ten cel odkładać kilka złotych miesięcznie to nie odczujecie takiego wydatku!

Samodzielne wykonanie i potrzebne elementy

Wierzymy, że personalizowany album na zdjęcia dziecka jesteście w stanie wykonać samodzielnie. Polecamy zajrzeć na Aliexpress (i wpisać w wyszukiwarkę hasło photo album) – tam znajdziecie wyjątkowe elementy, które pozwolą przepięknie ozdobić album na wspomnienia! Czego będziecie potrzebować? Przede wszystkim sam album do wklejania zdjęć, albo duży notes. Do tego kolorowe naklejki, flamastry i narożniki do ozdobienia zdjęć. A tego na tym portalu aukcyjnym wcale nie brakuje. Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie najbardziej przydatne rzeczy! Potrzebny będzie także klej i zdjęcia Waszego maleństwa. Postarajcie się stworzyć coś wyjątkowego, co płynie prosto z serca. Z pewnością albumy kupione w sklepie nie będą tak piękne, jak te przygotowane własnoręcznie. A to wcale nie jest takie trudne. Wystarczy tylko odrobina kreatywności, dobry pomysł i gotowe. Dzięki temu zbierzecie najpiękniejsze chwile z życia pociechy w jednym miejscu i będziecie tam mogli dokładać kolejne zdjęcia!

Album na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęciaAlbum na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęciaAlbum na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęciaAlbum na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęciaAlbum na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęcia

Gdzie rozpocząć poszukiwania?

Są tacy, którzy do stworzenia DIY nigdy nie podejdą, ponieważ mają dwie lewe ręce. No cóż, doskonale rozumiemy! Na szczęście album na zdjęcia dziecka znajdziemy w wielu sklepach internetowych. Wiele z nich oferuje personalizację, dlatego przed zakupem warto zwrócić na to uwagę! Nas zachwyciły trzy propozycje, które mają przystępne ceny, a do tego wspaniałą zawartość, którą dodatkowo możemy samodzielnie ozdobić! Wszystkie z nich znajdziecie na stronie Ravelo.pl

Mój pierwszy album wydawnictwa Debit

Prosta, ale jakże kolorowa propozycja dla rodziców, którzy poszukują rewelacyjnej pamiątki. Zdjęcia zapisane na dyskach, czy kartach pamięci nie oddadzą tego, co prawdziwy album. Posiada 48 stron czekających na zapełnienie. Ma dość niestandardowy format: 24,5 x 25,5 cm. Co więcej, kosztuje około 25 złotych, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem. Spójrzcie jak pięknie ozdobiona jest okładka.

Album na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęcia

Album dziecka wydawnictwa Literat

Spójrzcie, jaki piękny i wbrew pozorom minimalistyczny design. Kojarzy się nieco z albumami sprzed 30 lat. Na pewno zachwyci wielu rodziców, którym przywoła wyjątkowe wspomnienia. To doskonała pamiątka dla całej rodziny. Wspólnie stworzycie bogate opisy, a także ogromny zbiór zdjęć. Album na zdjęcia dziecka powinien zachowywać najpiękniejsze chwile! Cena w zależności od sklepu waha się między 12, a 22 złote.

Album na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęcia

Album dziecka wydawnictwa Arkady

To propozycja znacznie droższa, ale też nowocześniejsza i wyjątkowo bogata. W środku znajduje się 56 stron, na których jest mnóstwo miejsca na wklejanie zdjęć. Oprócz tego są także liczne zakładki, karneciki, kieszonki i karteczki, dzięki którym utrwalimy ważne momenty, ale też schowamy tajemnicze liściki, które mogą wywołać uśmiech! Na pewno warto zwrócić uwagę na ten album. Jego cena do mniej więcej 50 złotych, ale jesteśmy pewni, że nie oderwiecie od niego wzroku!

Album na zdjęcia dziecka, personalizowany prezent, zdjęcia

Album najpiękniejszym prezentem

Wielokrotnie album na zdjęcia dziecka okazuje się najpiękniejszym prezentem. Na początku stanowi ogromną frajdę dla rodziców, którzy uwieczniają każdy, nawet najmniejszy ruch dziecka, a w przyszłości dla młodziaka, który będzie mógł oglądać wszystkie swoje zdjęcia. Dzięki temu dowie się jakie było jego pierwsze słowo, kiedy postawił pierwszy krok, a także w jakim wieku odwiedziła go wróżka zębuszka! Na pewno każdy z nas chciałby mieć taki album w swoim zbiorze!

You may also like

Zostaw komentarz